Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Da O Nota Avatarului


Guest Alex

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu mi se pare ca esti ff importanta sau ceva de gen pentru a ma baga in seama cu tine :))) ti-am dat nota deoarece lui Bya ii dadusem deja :* nu ti-a convenit nota? :-? Daca era 10 nu mai comentai :)) Bibi, la fel :)

Edited by pink71302
Link to comment
Share on other sites

:)) ce ai cu el? Nu stiu, nu am fost. Maria, se vede ca te-a deranjat , invidia-i mare. Nu mai vorbi fara a gandi, mai bine taci :) Nu ma intereseaza de tine, veti-ti de teaba ta. M-ai cautat? Moama, is asa importanta.

Edited by pink71302
Link to comment
Share on other sites

De ce m-ar deranja nota ta, când mie nu îmi pasă de părerea ta?:)). Eu am spus că nu mie trebuia să îmi dai notă, dacă ai chef de ceartă ști unde mă găsești nu te mai da șmenară pe aici. Ști cum e vorba aia "Nu râdeți de proști,fiindcă își vor închipuii că au umor". Plagiatoare:))

Link to comment
Share on other sites

Pisi ascultă  aici, regulile acestui joc sunt scrise, eu le-am citit, numai exagera atâta. Si normal că nu poÈ›i discuta cu o persoană peste calibrul tău, este peste nivelul tău. Èši-am spus, È™i îți repet, ai chef de replici "inteligentÄ™"?Nu aici soro. Si atât pisi.:):*.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...