Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Prezentare] BestCosmin


BestCosmin

Recommended Posts

Nume:Cosmin
Nick:BestCosmin
Oras:Temesvar =))))
ID Messenger(optional):avem skype :3
Varsta:15
Cum ai aflat de Addicted2.Ro?:pai am aflat de el de mult timp , de cand avea Team Fortress pe server ;)
Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?:un server fain , un staff corect , mi-ar placea sa aibe inapoi Team Fortress :3
O mica prezentare generala:Salut! Eu ma numesc Cosmin , am 15 ani si sunt un gamer/designer. Imi place foarte mult sa fac design pentru ca ma reprezinta ;) si imi place Minecraft mult :D  joc aproape in fiecare zi (da stiu , sunt obsedat =))))) )

 

See ya! ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Admin

Nume:Cosmin
Nick:BestCosmin
Oras:Temesvar =))))
ID Messenger(optional):avem skype :3
Varsta:15
Cum ai aflat de Addicted2.Ro?:pai am aflat de el de mult timp , de cand avea Team Fortress pe server ;)
Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?:un server fain , un staff corect , mi-ar placea sa aibe inapoi Team Fortress :3
O mica prezentare generala:Salut! Eu ma numesc Cosmin , am 15 ani si sunt un gamer/designer. Imi place foarte mult sa fac design pentru ca ma reprezinta ;) si imi place Minecraft mult :D  joc aproape in fiecare zi (da stiu , sunt obsedat =))))) )

 

See ya! ^^

Bine ai venit :D

P.S. Vrei sa deschidem TF? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...