Sign in to follow this  

1 post in this topic

Un model dupa care va puteti orienta in prezentarea dumneavoastra.

• Nume:
  • Nick:
  • Oras:
  • ID Skype (optional):
  • Varsta:
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?:
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?:
  • O mica prezentare generala:

Puteti sa va creati si o prezentare personalizata, nu ne suparam chiar de loc. Modelul de mai sus este orientativ.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Skuize
      Nume: Dani

Nick: Skuize

Oraş: Olt

ID Skype (opţional): ilie_danut70

Vârsta: 16 ani

Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Păi ştiu de mai mult timp de server, cred că de aproximativ 3 ani daca nu mai bine.

Care este părerea ta despre Addicted2.Ro?: Păi Addicted este un server super fain, cu staff de treabă. Am fost în staff acum mult timp dar nu mai ştiu nimic de foştii colegi. Nu prea am mai comunicat cu niciunul.
      Oricum am observat ca este staff nou şi de treabă. Aşa mi-au dat impresia. Cine ştie... Rămâne de văzut pe parcurs. : ) 
      Şi poate ma voi întoarce şi prin staff pe la voi. : ) Bine-n-ţeles daca o să fiu activ pe server. Nu?

O mică prezentare generală: Salut/Bună! Numele meu este Dani. Cred că sunt puține persoane care mă cunosc cu adevărat. Nu pot spune că sunt un om simplu sau ușor de înțeles. Sunt o fire contradictorie, complicată.  Și apreciez enorm oamenii care încearcă să mă înțeleagă și nu se grăbesc să mă judece.
      Sunt zile în care confortul patului meu îmi aduce cea mai mare satisfacție, dar sunt și zile în care mă pun în mișcare și la sfârșitul zilei, când trag linie, sunt uimită și eu de câte am reușit să fac.
      Pai ce sa mai zic... Am 16 ani, îmi place muzica Rap și Pop, sunt zodia Vărsator, am 1,87m, îmi place culoarea Verde si Albastră, ador sa îmi petrec timpul calulator si cu prietenii, dar pentru că anul acesta am examenul mnaa... mai trebuie să și învăţ. 

Pai cam atât despre mine... Daca vreţi să mai aflaţi lucruri despre mine îmi puteţi lăsa mesaj aici. Vă v-oi răspunde cu cea mai mare plăcere! : )  "Sper că citiţi tot."

PS:O prezentare Scurta! ^-^
    • By ge010
      1) Nick : ge010
      2) De ce vrei aceasta factiune ? : Vreau sa terorizez lumea mai ales politia
      3) Ai citit regulamentul ? : الله يعطينا الأسلحة ويدافعنا عن الرصاص Asta ar zice un terorist adevarat !
      4) De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta factiune ? : Pai sunt un inger ... unu cu coarne 
      5) La ce ore esti pe server de obicei ? : la ce ore nu sunt activ mai exact
      6) Ai avut neintelegeri cu membri staff ? Daca da, de ce ? : am avut cu Eddi ca mia dat mute pe motive Termina-re si am facut si screen dar than da cu seen :D dar nimik rau vreau doar sa il vad sa isi ceara scuze :D
      7) Care este arma ta preferata ? : Ak 47 HvB , M4A1 / M4A4 HvB , orice e HvB apoape , Riot Shild (Desi prefer G.E.O shild ) , Xm Shotgun , Ax  si Olympia doar ca sa ii vad torturati  sau orice arma de distrugere in masa exista (Ah daca ar exista bazooka)
      8) Ceva de adaugat ? : Allah se scrie nu Alah si Akbar nu acbar cum scriu uni :DD
    • By ∆°•PaPa SMurF•°∆
      Salut,ma numesc Septimiu. Joc cu numele de PandoProductions. Am momentan 8 ore pe server (dar vor creste semnificativ) cu toate ca stii ca trebuie 48. Primele 7 cifre din CNP:5030918.
      Am 14 ani , si doresc sa aplic pentru helper. 
      Am citit regulamentul: DA
      Motive pentru care doresc sa devin helper: Iubesc sa joc pe acest server, nu am avut grad, doresc sa ajut pentru ca serverul sa prospere.
      Programul meu: In vacanta=dupa-amiaza, seara, noaptea
                               In timpul scolii: dupa-amiaza, seara.
      Va multumesc de intelegere!
    • By NAOANNRC2
      As vrea sa va anunt ca mini-serverul de bedwars de pe Minecraft are lag de vreo 16 ore, la fiecare 20 secunde se blocheaza. Ma incomodeaza, si nu doar pe mine.
      Va rog, rezolvati problema. Multumesc anticipat !