Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Prezentare BLits


BLitsFZR

Recommended Posts

  • Nume: Ioan P.
  • Nick: BLits
  • Oras: Iasi 
  • ID Skype (optional): blits.rapid
  • Varsta: 19 ani
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: De aceasta comunitate aflasem acum mult timp in urma. Daca stau bine si ma gandesc , aflasem de comunitate de la niste cunostinte .
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: In jurulul unui ani am fost Administratorul altei comunitati distincte, si am observat cateva atacuri ce nu-si aveau rostul. Pe atunci , comunitatea Addicted2 mi se parea imatura , dar in acest moment sunt neutru . 
  • O mica prezentare generala:                Numele , varsta , ... tot ce e standard gasiti mai sus . In acest moment sunt " liber " , Am frecat menta un an pe la facultate (Asachi-Inginerie), sa-mi dau seama ca e degeaba . In acest moment am de gand sa iau carnetul de soferi ( momentan fac orele de conducere), si in viitor sa prin loc la niste cursuri din Bucuresti , in domeniul Design & Multimedia . ( Fac ce-mi place , dureaza mult mai putin si nu imi îmbib capul cu informatii inutile . )  . Iar timpul liber prefer sa-l ocup facand sport ,  jocand LeagueOfLegends ( il joc cel mai des ) , si sa ascult muzica . 
Edited by BLitsFZR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...