xR3ktor

Reclamatie Kebs1337

7 posts in this topic

Nick-ul tau : xR3ktor

Nick-ul celui reclamat : Kebs1337

Descrie situatia : Faceam pvp si dintr-o data apare Kebs1337 dand dela 5-6 block-uri se vede la minut-ul 1.00 cum a dat dela 5 blockuri

Data : 10.02.2018

Dovezi : 

Cum doresti sa fie sanctionat reclamatul?:Remove

:contra:In filmarea ta nu observ decat ca ti-a prins Kebs un combo.

Guest xR3ktor

Mi-a prins combo? Uitate mai bn la minutu 1:00 când mi-a dat dela 5 block-uri , normal poți da dela 4 block-uri . Încearcă sa te uiti  mai bn dar ai vedea si mai bn daca te-ai bătea cu el...

Acum 14 minute, Guest xR3ktor a spus:

Mi-a prins combo? Uitate mai bn la minutu 1:00 când mi-a dat dela 5 block-uri , normal poți da dela 4 block-uri . Încearcă sa te uiti  mai bn dar ai vedea si mai bn daca te-ai bătea cu el...

Nu a dat de la 5  block-uri, lasam decizia liderului.

in primul rand, cu FOV-ul mare se poate vedea ca da de la 5 blockuri, insa nu este asa, da ti fov ul pe 75 si vei vedea.

in al doilea rand daca face duble w tap nu l poti atinge pentru ca tu cand dai hit el deja te-a indepartat.

+ ca a fost la un moment dat o perioada cand pur si simplu nu ti prindea hit, ceea ce cu hack este absolut imposibil avand in vedere ca *folosea killaura* 

:contra: dovezile nu sunt suficient de clare.

Edited by R0man2

Guest xR3ktor

Nu e nevoie de Kill aura sa dai suspect.. exista Reach,Hitbox si multe altele care iti da avantaju sa dai de la mai multe blockuri  , PS : am fovu pe 80..

Dadea normal nu avea hack  si stai linisit ca eu le mai fac controale 

:tc: 

Guest
This topic is now closed to further replies.