Sign in to follow this  
ge010

Cerere Terorist

6 posts in this topic

1) Nick : ge010
2) De ce vrei aceasta factiune ? : Vreau sa terorizez lumea mai ales politia
3) Ai citit regulamentul ? : الله يعطينا الأسلحة ويدافعنا عن الرصاص Asta ar zice un terorist adevarat !
4) De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta factiune ? : Pai sunt un inger ... unu cu coarne 
5) La ce ore esti pe server de obicei ? : la ce ore nu sunt activ mai exact
6) Ai avut neintelegeri cu membri staff ? Daca da, de ce ? : am avut cu Eddi ca mia dat mute pe motive Termina-re si am facut si screen dar than da cu seen :D dar nimik rau vreau doar sa il vad sa isi ceara scuze :D
7) Care este arma ta preferata ? : Ak 47 HvB , M4A1 / M4A4 HvB , orice e HvB apoape , Riot Shild (Desi prefer G.E.O shild ) , Xm Shotgun , Ax  si Olympia doar ca sa ii vad torturati  sau orice arma de distrugere in masa exista (Ah daca ar exista bazooka)
8) Ceva de adaugat ? : Allah se scrie nu Alah si Akbar nu acbar cum scriu uni :DD

Nicole l-am citit si stiu ca allah ne da arme si ne apara de gloante dar ia tradu aia din araba in romana

:pro: amu inteleg ce ai vrut sa faci :)) dar trebuia sa pui si varianta in romana intr-o paranteza ceva :D

Frate da ce limba vorbesc cei mai multi teroristi?

Si daca traduceti dumnezeu in araba allah inseamna dumnezeu deci :/

Edited by ge010

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DjoKer9
      Prenumele tau:Mark
      Cu ce nick-uri joci pe server:DjoKer9
      Primele 7 cifre din CNP:5011031
      Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper: In primul rand imi face placere sa ajut playeri care sunt noi , in plus sunt o persoana matura si de incredere si mi-ar face placere sa fiu parte din staff
      Discord (Obligatoriu) : markstirban #5417
      Skype (Obligatoriu) : Mark Stirban
      Ai citit regulamentele? : Buna intrebare
      Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?: 58h. Dovada:https://s.amsu.ng/HQ45jGR5qZDN
      Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: in timpul scolii-seara, iar in weekend-dimineata pranz seara noaptea 
    • By DjoKer9

Prenumele tau:Mark
      Cu ce nick-uri joci pe server:DjoKer9
      Primele 7 cifre din CNP:5011031
      Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper: In primul rand imi face placere sa ajut playeri care sunt noi , in plus sunt o persoana matura si de incredere si mi-ar face placere sa fiu parte din staff
      Discord (Obligatoriu) : markstirban #5417
      Skype (Obligatoriu) : Mark Stirban
      Ai citit regulamentele? : Buna intrebare
      Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?: 40 si ceva
      Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: in timpul scolii-seara, iar in weekend-dimineata pranz seara noaptea