ALIEN

Cadouri Play.Addicted2.Ro

Recommended Posts

ALIEN    14

1UNsluy.png

[img]http://i.imgur.com/1UNsluy.png[/img]

PtaNwh4.png

[img]http://i.imgur.com/PtaNwh4.png[/img]

fzQGKzN.png

[img]http://i.imgur.com/fzQGKzN.png[/img]

JaUZ67m.png

[img]http://i.imgur.com/JaUZ67m.png[/img]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By PlayEver
      Nume in joc: Girl_b Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Nu, nu am avut Descriere scurta,35-40 cuvinte:Pai sunt foarte activ in fiecare dimineata ma joc, sunt bun ajutator intelegator calm ajut la nevoie orcie de situatie daca va intrebatii pai in weekend nu am weekend ca stau in Poland :D in alta tara :D Adresa (ID) Skype: Girl_Bester2 Nick+ID discord (obligatoriu): Girl_Bester2#9548 Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Din pacata-te inca nu dar dupa 4 5 zile jur ca osa imi cumpar promit pe ce vreti voi Primele 7 cifre din CNP : 5021201 Pe ce sectiuni esti cel mai activ: SkyPvP Cat timp poti dedica serverului: in jur de 4-6ore/zi De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Deci vreau sa fac parte pentru ca vreau sa ajut staffu-l Addicted2 cu ce pot mai bine asemanea si pe playeri Ai citit regulamentul?: Pai eu vreau gradul, nu regulamentul.  
    • By ALB
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? :ALB654
      2.  Ce factiune doresti ? :Dealer
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? :Casa Vand La Player Niste Droguri si daca vreau playeri niste arme si dupa sa mai terorizez niste swat sau politie etc,
      4.  Ai citit regulamentul ? :Doamne Fereste
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? :In fiecare zi cam 4-5 ore
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? :Nu
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? :Da stiu, Trebuie sa vand niste droguri arme si niste pvp 
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Stiu pvp, si sunt atent, 
    • By Maa0007
      Dragi prieteni si iubitori ai serverului nostru de Minecraft, play.addicted2.ro este unul dintre cele mai populare și mai puternice servere de Minecraft din România. Înainte de a fi o echipă, suntem prieteni, uniți de un scop comun și conduși de multă pasiune. În continuu ne dezvoltăm echipa căutând oameni implicați care își doresc să lucreze în acest domeniu. Facem calcule din timp și dorim să ne mărim Staff-ul cu un coleg Helper.

Cerințe:
      Experiență de minim 1 luna; Persoană responsabilă, organizată și eficientă în gestionarea activităților; Persoană care acționează din proprie inițiativă; Aptitudini foarte bune de comunicare și muncă în echipă; Atenție la detalii; Minim 30 postari pe forum; Respectarea regulamentelor si activitate in proiectele de dezvoltare a serverului.  
      Dacă eşti interesat/ă de acest rol şi îndeplineşti criteriile de eligibilitate, te rugăm să creezi un topic nou respectând modelul de mai jos
      Ne rezervăm dreptul de a contacta doar aplicanţii care îndeplinesc criteriile de selecţie prezentate mai sus.

Model:
      Titlu: Cerere Helper =sectiune=
      Nume:  Nume in joc:  Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Descriere scurta,35-40 cuvinte: Adresa (ID) Skype: Nick+ID discord (obligatoriu): Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Primele 7 cifre din CNP : Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Cat timp poti dedica serverului: De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Ai citit regulamentul?:  

Atentie!
      Doar membrii staffului au drept de vot in cereri. Trebuie sa primiti minim 4 voturi pro pentru a intra in perioada de proba. Numărul celor selectați depinde de nevoile curente și/sau viitoare ale secțiunii.  Aveti dreptul la 1 cerere pe saptamana, asa ca, faceti bine si completati cererile cum trebuie.  

Regards,
      Addicted2.ro Team