Recommended Posts

Monii69    0

Nume: Monica
Nick: monica321
Oras: Galati
ID Messenger(optional): monicamihaela_63@yahoo.ro
Varsta: 17
Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: De la prieteni ..
Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Un server bun , cu putine buguri , unul dintre cele mai bune pe care am jucat :D

Edited by Monii69

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By NAOANNRC2
      As vrea sa va anunt ca mini-serverul de bedwars de pe Minecraft are lag de vreo 16 ore, la fiecare 20 secunde se blocheaza. Ma incomodeaza, si nu doar pe mine.
      Va rog, rezolvati problema. Multumesc anticipat !
    • By UraniumBBQ
      Am luat ban chiar acum pe kitbattle la minecraft pentru "criticals" ok. hai sa spun ce am facut. eu am sarit pe un alt jucator si dintr-o data am luat ban pentru "criticals"... ban-ul e de la consola.

Datimi unban va rog
    • By Aazra
      Nick: Aazra Pe ce subserver ai primit ban: Minecraft - Survival Numele membrului din staff care te-a banat: SirCatalin Dovezi: https://prnt.sc/fo7z8n Alte detalii: -
    • By Klaus
      Salut,
        Organizam giveaway cu premii ce constau in:
      Locul 1: Un Cont Minecraft Premium + Legend pe o sectiune la alegere
      Locul 2: Un Gift CS:GO + Ultra pe o sectiune la alegere

Pentru a va inscrie trebuie sa indepliniti urmatoarele cerinte:
      1. Sa dati LIKE la pagina noastra de facebook: -CLICK- si sa postati in acest topic un screenshot cu likeul
      2. trebuie sa aveti minim 24 de ore jucate pe serverul nostru de minecraft play.addicted2.ro
             Reply-ul vostru trebuie sa arate asa:
      Nume pe server: ID de Skype: Link/uri cu screenshoturile cerute mai sus. Extragerea o vom face Marti seara, 20.06.2017  la ora 20:00
      ATENTIE! Daca cel care castiga nu are cel putin 24 de ore jucate pe serverul de Minecraft NU va fi premiat. Sunt inscrisi doar cei care respecta ceea ce s-a cerut, altfel raspunsul lor va fi sters.