Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Prezentare Dally {DallyDonut


Dally

Recommended Posts

Nume: Robert 
Nick: Dally 
Oras: London-United Kingdom
ID Messenger(optional): sincer nu prea folosesc yahoo skype si toate chestiile astea, prefer facebook
Varsta: 16 ani
Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: fratemiu mi-a aratat un server de la voi si io nu am putut sa-mi mai fac cont asa ca am intrat pe play.addicted2 ...
Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: bai forumul/site-ul e okay, designul okay, serverul destul de okay
O mica prezentare generala: asa deci ca sa stiti eu romana nu prea stiu asa bine mai mult Engleza deci daca o sa vedeti unele fraze scrise in engleza inseamna ca nu am stiut cum sa le scriu in romana, pentru mine e o minune ca totusi stiu sa scriu ceva in romana .. anyway! nu sunt chiar cel mai mare jucator de jocuri, imi place sa joc doar in timpul liber, sunt un bodybuilder si cred ca am ajuns destul de departe in aceste  aproape 5 luni de cand practic acest sport, am o inaltime de 1.79m greutatea de 74 kg (ma incadrez perfect la "Fitness Model" ... si ca sa va faceti un fel de idee cam cum arat eu uitati o poza cu mine de pe instagram : https://instagram.com/p/5_XsgZgnSs/?taken-by=robert_il

asa deci sa revenim inapoi la partea de gaming ! Nu am jucat eu prea multe jocuri la viata mea dar stiu ca mi-a placut foarte mult sa joc minecraft si am avut cateva servere care din pacate a trebuit sa le inchid din mai multe motive cum ar fi ''lipsa timpului" sau a banilor, however idea e ca am ramas cu "experienta" ... si inca ceva ma pricep foarte bine la construit http://www.planetminecraft.com/member/dallydonut/ <ca sa vezi cam ce pot sa fac eu :) 

okay then ... asta a fost cam tot ce ar trebuii voi sa stiti despre mine :) ;) chao ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...