Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Sugestie Forum


LycaNiaN

Recommended Posts

Pentru a avea un asptect mai frumos al forumului, am venit si eu cu o sugestie.

Sugestia mea consta in :

Sa se creeze o Categoria numita Tutoriale Games.

In interiosrul Categoriei sa fie create urmatoarele Forum-uri : Counter-Strike 1.6 , MuOnline , San-Andreas MultyPlayer, etc, iar in interiorul unui forum sa fie create alte subforumuri ex :

Counter-Strike (Forum) - Tutoriale CS1.6(Sub-Forum), iar aici in interiorul subforum-ului Sa fie postate doar Tutoriale .

Ex :

Counter-Strike (Forum)

(SubForumuri)

- Tutoriale

- Addonsuri

- Pluginuri

- Skinuri

- Mapping

- Resurse

- Servere Gata Facute

Edited by LycaNiaN
Link to comment
Share on other sites

Guest SirLucane

http://www.addicted2.ro/forums/index.php/forum/146-tutorials/ nu sunt niste sub-forum-uri cum ai spus tu , dar la tutoriale gasesti aproape totul ;) prea multe sub-forum-uri strica + ca nu are cine sa se ocupa de atatea sub-forumri :)

Link to comment
Share on other sites

  • Admin

sugestia ta este buna, insa am preferat sa facilitam navigarea userilor in schimbul organizarii pe categorii a forumului. adica nu vrem ca userul pentru a ajunge la informatia dorita, sa fie nevoit sa dea zeci de click-uri. este obositor, si cateodata mai bine preferi sa apesi butonul X in loc sa stai sa cauti ceea ce de fapt te interesa.

multumim de sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Guest SirLucane

sugestia ta este buna, insa am preferat sa facilitam navigarea userilor in schimbul organizarii pe categorii a forumului. adica nu vrem ca userul pentru a ajunge la informatia dorita, sa fie nevoit sa dea zeci de click-uri. este obositor, si cateodata mai bine preferi sa apesi butonul X in loc sa stai sa cauti ceea ce de fapt te interesa.

multumim de sugestie.

T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...