ChemaRod_MMPS

gama de utilizator YouTube

Recommended Posts

Aș dori să-mi dea rang utilizator YouTuber, canalul meu are doar 230 de abonați, dar vreau să serie de pe server, așa că aș avea mai degrabă gama de utilizator YouTube, aici link-ul de canalul meu:

www.youtube.com/c/XHChema

Edited by ChemaRod_MMPS

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Bandistu
      Nume: Alex Nume in joc: alex97180 Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Am primit cateva muteuri prel caps  Descriere scurta,35-40 cuvinte:Prietenos si serios chiar si glumet uneori ;)) Adresa (ID) Skype:+40727400543 Nick+ID discord (obligatoriu):Ma ai maikra Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da Primele 7 cifre din CNP :1271203  (si da recunosc am 9 ani dar am 2 ani exp ess  
      Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Prison  Cat timp poti dedica serverului: Mult De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: As vrea sa ma alatur staffului ca sa fac sv mai bun prin faptul ca am dat bani la rankuri mici si de elitist pentru rankup chiar daca n-au cersit ca asa am vrut eu;D   Ai citit regulamentul?:Addicted2 Love ”””””---- INCA CEVA Nu mai pot da edit ca dupa ziceti ”Nu ai citit regulamentul” asa ca dau reply NU AM MICROFON ca sa particip la sedinte 
    • By ChemaRod_MMPS
      Aș dori să-mi dea rang utilizator YouTuber, canalul meu are doar 230 de abonați, dar vreau să serie de pe server, așa că aș avea mai degrabă gama de utilizator YouTube, aici link-ul de canalul meu:
      www.youtube.com/c/XHChema