ChemaRod_MMPS

gama de utilizator YouTube

Recommended Posts

Aș dori să-mi dea rang utilizator YouTuber, canalul meu are doar 230 de abonați, dar vreau să serie de pe server, așa că aș avea mai degrabă gama de utilizator YouTube, aici link-ul de canalul meu:

www.youtube.com/c/XHChema

Edited by ChemaRod_MMPS

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By SuntPesteVoi
      Buna seara, chiar sunt curios daca cineva ii controleaza mintal  pe copii astia sau sa vorbeasca cu ei(sa vada ce minte au) inainte sa primesca grad si acces la comenzi. Am cateva intrebari:
      1)de ce copii sub 18 ani au drept de mute si ban?
      2) cuvantul "chior" este un limbaj vulgar in forma agravata? serios de unde este chestia asta ? nu e vina mea ca aveti 12 ani si va ofensati la asa ceva, nu e un motiv intemeiat sa iau ban 24 de ore.
      3) cel care a facut servaru nu observa ca niste copii fara minte dau ban, mute si dorm pe ei cand astia fac tpa+kill si au hack? pe motiv ca ei 'au treaba' dar ei se dau smecheri la fete pe servar ca poate agata si ei ceva :)) ( poate un papusoi ;) ).
      4) Inainte era super servaru si era alcatuit dintr-un staff calumea, dar acuma domina copii de 12 ani care dau ban daca le zici ceva, ca vai domnle se simt atacati.( inteleg ca asa e regulamentul, dar cuvantul chior nu este o insulta IN FORMA AGRAVATA ) . https://imgur.com/a/2qibo

Multumesc.
                          O seara buna si Craciun Fericit !                                                      

• By ChemaRod_MMPS
      Aș dori să-mi dea rang utilizator YouTuber, canalul meu are doar 230 de abonați, dar vreau să serie de pe server, așa că aș avea mai degrabă gama de utilizator YouTube, aici link-ul de canalul meu:
      www.youtube.com/c/XHChema