AcridGamer

Afiliere Sky.Addicted2.Ro

Recommended Posts

AcridGamer    0
  • DNS dorit : Sky.Addicted2.Ro
  • Joc: Minecraft
  • Ipul serverului:  193.84.64.158 :25565
  • Maxplayers: 1-25 Momentan
  • Uptime: 10Minim
  • ID Skype: acridgamer.sky 
  • P.S - La sv nu este facut nimic , il fac singur  sil voi termina intr0o zi

AcridGamer    0

Esti tigan , miam pierdut un Builder bun + a trebuit sa sterg pluginurile si leam bagat din nou!

P.S - Ce fel de comunitate cu dastia , copii de 2 Ani

bayzzee123    100

Ne cerem scuze din cauza lui. Dacă vrei sa revii in comunitate te rog sa-mi dai PM si iti deschid topicul. Topic Closed.

@HerrRageGame ai primit warn pentru post-hunt.

Edited by bayzzee123

AcridGamer    0

Limbajul "copile" "Toti vor primi Unban indata ce termin totul " ca nu am chef sa prierd iar toata Munca!

EIDT: NU mai postati aici , inafara de un Administrator sau Alte grade Mari!

NU este topic public

Edited by AcridGamer

AcridGamer    0

Servarul este aproape Gata doar cateva pluginuri modificate si este gata , Puteti sami facei DNS si sal adaugati 

Este cam 90% DIn 100% Facut ! #ms

STAFF de minim 12 ani , nu prea atrage cu nimic server-ul plus ca intra pe alte comunitati si cauta playeri / grade care oricum sunt niste oameni inutili , cine doreste sa vada pm me , si btw daca intri pe server ai ban instant (dirtlover are dreptate, server-ul nici nu merita atentia noastra) : http://imgur.com/mjRqdoI
Am fost moderator pe server , facand o cerere pe o alta comunitate unde am mai zis isi cauta grade , cine vrea screen shot-uri sa imi dea pm si add pe skype , Server-ul este de tot c****tul si nu merita nimic  si server-ul pica intr-una mereu

ii dau un mare:
CONTRA

Edited by ✪ WhiSp3r ProMLG #Silver Power

AcridGamer    0

Ok este parerea voastra , Grifarilor* , caci Staful meu nu are 12 Ani cum Ai tu si + EU iam pus sa dea ban ca daca bag Whitlist este mai complicat si Banurile vor fi scoase cand se termina sv 100% dar trb voastra numi pasa !

Credeam ca esti scripter dar din cauza ta am pierdut munca de 3 Zile cu pluginurile tale si daca sv este de **** de ce nuti faci tu unul al tau mai copile ce nai bani din alocatie! 

Am incheiat , Ori da Respins ori Acceptat! # trb Adminilor de aici!

Ba.i copil de 5 ani ,  se vede dupa cum vb ca esti un nimic ,  cersesti ajutor de la altii ca n.ai habar de scripting ,  ti.am sters tot ,  am schimbat tot ,  deoarece am vrut sa iti arat cat de p****st esti sa dai ftp la toti am dovada ca mi.ai dat ftp ,  si iti zic sigur ca daca imi pun echipa ,  o sa iti doresti sa te lasi de server.

E un server de 2 lei facuti de "SCRIPTERII"lui de 10 ani ,  te.ai facut singur de rusine .

Nu ai habar sa iti tii un server d.apoi sa iti creezi unul singur ,  in locul tau as cere t / c 

Nu meriti sa fii in  comunitate ,  cica vrei DNS ,  ba vino aici cand n.o sa mai dai ban amp**lea si cand iti creezi tu un srv ,  nu luat de pe net de la gaminghard sau andrei1058

Si ma intrebi pe mn dc nu vreau sa.mi fac srv? DIN CAZ CA NU STII SE NUMESTE VIATA SOCIALA .

Si nu imi cheltuiesc banii pe un srv care no sa.mi aduca nimic . Si iti spun asta pe propria experienta ,  ca dak ai fi avut un server cu 6 sectiuni si 50/100 playeri on mai mereu si sa te traga in gat chiar cel mai bun prieten ,  ai fi stiut cat e de greu.

Edited by ✪ WhiSp3r ProMLG #Silver Power

Guest
This topic is now closed to further replies.