Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Helper SkyBlock


Markiisor

Recommended Posts

▶ Username : Marky_YT

▶ Varsta : 11 ani

▶ Skype : dj.andrei2007

▶ Ce te motiveaza sa devii helper? (fii sincer, te rog) : As vrea sa devin helper pe SkyBlock deoarece nu prea sunt tipi cu grad care sa se ocupe ! Este foarte putin staff pe SkyBlock ! 

▶ Imi place foarte mult serverul si se vede ca este unul muncit, se vede cat de mult vreti ca acest server sa devina unul cat mai popular si cred ca merita un staff cu cat mai multa        experienta !

▶ Esti deacord cu regulamentul serverului ? : Da, sunt pe deplin de acord !

▶ Cand vei putea pe server si pentru ce durata ? : Cam zilnic :

                                                                             Luni : intre orele 6 si 9 cred

                                                                             Marti : intre orele 7 si 9

                                                                             Miercuri : intre orele 8 si 9

                                                                             Joi :intre orele 6 si 9 

                                                                             Vineri : intre orele 4 si 9

                                                                             Sambata : intre orele 3 si 9

                                                                             Duminica : intre orele 3 si 9

Sper sa fiu acceptat in staff !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...