Sign in to follow this  
leon_dmd

Clash Royale

Recommended Posts

qCata733    0

Un joc interesant si strategic . Nu sunt eu foarte bun la CR dar , am ajuns cumva si candva arena 8 , acum sunt arena 3 ca mi-a fost furat contul :)))

Zimple3lil    0

De ce ai juca Clash Royal:OMA GAD this game is amazing mind-blow....glumesc un joc decent cand nu ai ce face

@qCata733  LOL R.I.P cont 

KingDog    9

Clash Royal proiectat de SuperCell daca nu ma insel este un joc de strategie foarte bun cand te plictisesti, numai sa aveti grija sa nu va enervati atunci cand pierdeti un meci.

Update-uri are mai tot timpul si se pare ca ajunge deja a ajung in top-ul celor mai mai jucate jocuri pe mobile

Abyss22    6

Clash Royale un joc cu o idee foarte originala si cu o mecanica si grafica foarte buna pentru mobile.

Edited by Abyss22

ti sa furat contul?lol eu am 4 legendare am si un clan de top si sunt si leader si arena 9 <3 sper sa iti recuperezi contul in arena 3 toti nu stiu sa joace dar in arena8 e altceva

Wreeper    1
On 6/24/2017 at 6:35 PM, KingDog said:

Clash Royal proiectat de SuperCell daca nu ma insel este un joc de strategie foarte bun cand te plictisesti, numai sa aveti grija sa nu va enervati atunci cand pierdeti un meci.

Update-uri are mai tot timpul si se pare ca ajunge deja a ajung in top-ul celor mai mai jucate jocuri pe mobile

..