Luckywind

Luckywind - Creatii.

Recommended Posts

• Nume: Luckywind
  • Poza / Video: [NEW]
  • Detalii constructie: Constructii simple (pentru mine sunt), facute in mare parte din lemn, Lava nu arde slab-uri, scari, garduri. Lava cade pe o bucata de cobblestone. Nu luati in seama apa. :)
  • Alte precizari: Nu sunt plagiate, facute de mine, creeate pe moment. Planific rar in cap cum vreau sa arate sau ce metariale folosesc.

O sa revin cu Edit / Reply pentru a va arata ce o sa construiesc. Va urez o zi / seara / apocalipsa frumoasa.

Edited by Luckywind

Guest

Imi place cum construiesti si cred ca esti capabil de mai mult. Insa, mai multe detalii pe jos nu ar strica.

Momentan las asa, pana termin insula , apoi ma ocup si de detaliile de pe podea. am destule chestii in cap, nu las eu asa... si acum ma zgaraie pe ochi cand vad spatiul gol :D Ma bucur ca apreciezi munca mea :D

Constructile sunt bune dar sunt puse la intamplare.Ceva detalii in plus n-ar mai strica.Poti mai mult de atat!!

Incearca sa adaugi mai multe texturi constructiilor tale, ai sa observi diferenta. Lana alba, oak si cobblestone au culori cam sterse, impreuna nu dau o imagine prea atractiva constructiei,cauta mai multe materiale (daca se poate cu niste culori mai puternice).

Prea putine detalii si nu sunt bine localizate in spatiu . Incerca sa adaugi mai multe lucruri si sa-l inbogatesti cu frumusete naturala . Este cam trist tot lemnul ala . Foloseste si Stone .

Topic-ul este facut inainte de wipe,nu cred ca se mai pot modifica lucrurile.

Oricum ma bucur ca veniti cu ideei noi si ca ii ajutati pe cei incepatori :)

Guest
This topic is now closed to further replies.