Sign in to follow this  
Bogdan_Sacure

Cerere Helper =SkyBlock=

Recommended Posts

• Nume: Ormenisan Bogdan
  • Nume in joc: Bogdan_Sacure
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Am primit un singur mute, pentru prlungire.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Salut!Ma numesc Ormenisan Bogdan, sunt din Judetul Mures. Imi plac multe sporturi precum:Fotbal, Tenis, Sah, etc.Sunt un om care are un suflet mare, si foarte darnic si prietenos cu toate persoanele din jurul meu.
  • Adresa (ID) Skype:bogdan.ormenisan3
  • Nick+ID discord (obligatoriu):Momentan nu am dar in cateva momente o sa-mi fac.
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Da, detin si pot participa.
  • Primele 7 cifre din CNP :1950225
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Sectiunea in care sunt cel mai activ este: SkyBlock
  • Cat timp poti dedica serverului:Acuma ca este vacanta dedic serverului in jur de 4-5 ore
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Vreau sa ma alatur acestui staff, deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate, plina de oameni frumosi.
  • Ai citit regulamentul?:Daca nu l-am citit este o problema?

WhisKIE    0

De  la mine ai in :pro: si nu ca esti coleg cu mine de insula pe skyblock, ci pentru ca esti activ, in chat te-am vazut , sincer as vrea sa iei ! Bafta !.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this