SeKo1

Cerere helper SeKo.

Recommended Posts

SeKo1    0
  • Nume:  Angel Cojocaru
  • Nume in joc: SeKo
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): De cat timp am intrat pe server am primit doar mute de 4-5 ori.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Sunt o persoana foarte calma si foarte cooperativa . Pot face fata situatiilor stresante si nu numai. Imi place sa ma implic in activitatiile care imi fac sau nu placere stiind ca pot ajuta pe cineva. De regula sunt o persoana care invata repede si prind cum s-ar zice din "zbor".
  • Adresa (ID) Skype: angel.angel0012
  • Nick+ID discord (obligatoriu): SeKo#9951
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da , pot participa la conferintele vocale.
  • Primele 7 cifre din CNP :1990115
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival
  • Cat timp poti dedica serverului: In jur de 7-8 ore pe zi.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: As vrea sa ma alatur staff-ului pentru a mentine serverul cat mai linistit posibil.
  • Ai citit regulamentul?: "Daca spun da, ma crezi?"

MaxL3mon    0

:pro: Acest player il vad in fiecare zi ajutand playeri la nevoie,are activate,si sper sa continua tot asa este un om intelegator,glumet,de treaba din partea mea ai un pro

SpectraFx    25

:pro: Unul dintre cei mai activi de pe server, il vad mai mereu pe server, ajuta playerii, e si matur, e in toptime, ce mai vrei de la un player :))

Guest
This topic is now closed to further replies.