ITsFlaviiFTW

[Cerere Helper]ITsFlaviiFTW

Recommended Posts

• Nume: Porumbiel Flavius
  • Nume in joc: ITsFlaviiFTW
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Pana in momentul de fata nu cred(sau nu imi amintesc) sa luat macar un mute
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Sunt Flavius,am 15 ani si m-am nascut in Romania,momentan in Canada,am o atractie pentru basketball,dar in inima sportul preferat e Voleyball-ul,pot spune ca ma pricep la gastronomie.Am ochii caprui cu nuante de verde,1.75m si parul saten(deschis).
  • Adresa (ID) Skype: termure.andrei
  • Nick+ID discord (obligatoriu): ITsFlaviiFTW#5821 (sper ca asta e)
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Desigur
  • Primele 7 cifre din CNP :5020312
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival(clasic)
  • Cat timp poti dedica serverului: Momentan aproximativ 3 ore pe zi
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Deoarece cum eu sunt in Canada si exista o decalare de aproximativ 7 ore,si cum pe server nu prea sunt(adica deloc) admini de noapte/dimineata,ma gandeam ca ar fii un prilej pentru mine cat si o oportunitate sa ma alatur acestei "familii" daca pot sa spun asa si sa invat de la ei si sa ne bucuram de momentele pe care serverul ni le ofera.
  • Ai citit regulamentul?: Cel mai probabil.

:pro: Ar fi bine sa avem staff si noaptea si dimineata cind nu prea sunt on. De la mine ai un pro. Succes !

Edited by TheIronGamer
  • Thanks 1

SpectraFx    26

:pro:

Te stiu de mult pe server, si nu imi aduc aminte sa fi primit vreo pedeapsa asta iti aduce un pro de la mn, sper ca o sa te tii de treaba, pentru ca la inceput toti zic multe pentru a primii gradul :)

• Thanks 1

Keralis    55

:pro:

Te vad mereu online si ar fi bine sa ne ajuti dimineata , nu stiu daca ai vazut cum e dar cred ca stii . Succes .

Guest
This topic is now closed to further replies.