Sign in to follow this  

Recommended Posts

Nume:

• Nick: QuickOfficial
  • Oras: Arad
  • ID Skype (optional): Am,dar folosesc discord: QuickOfficial#4246
  • Varsta: 14
  • Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: Stiam serverul de ceva timp :)
  • Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Este un server bun,sper sa creasca cat mai mare
  • O mica prezentare generala: Eu sunt Quick,am 14 ani,trec in clasa a 8-a si sunt pasionat de minecraft si multe alte jocuri!

As avea nevoie de ajutorul staffului,si anume unde as putea face o cerere de unregister,deoarece contul meu premium a fost inregistrat la voi pe server si nu ma pot juca,as dori un link catre subforum sau sa vorbesc in privat cu un operator! Multumesc si scuze de offtopic!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Ang3lOfGood
      Salut si bine ati venit dragi membrii ai comunitatii noastre la primul concurs "Addicted2 Logo" in care va vom vedea talentele de graficieni pentru a crea un nou logo pentru comunitate.

Castigatorul acestui concurs va fii premiat cu 5E + gradul de Designer pe forum.
      Regulament:
      1. Imaginea trebuie sa fie facuta de voi si nu copiata din alte parti/inspirata din logo-urile vechi.
      2. Logo-ul sa poata fii modficat dupa marimea cererilor unde vom avea nevoie de el in caz ca castigati.
      3. Sa inspire ceva ce tine de comunitatea noastra.
      4. Dupa terminarea proiectului sa postati fotografia in sectiunea de comentarii.
      5. Tematica logo-ului trebuie sa fie generala, nu specifica unui anotim/teme anume.

Echipa administrativa Addicted2 va ureaza mult succes si cel mai bun sa castige!
    • By Dirty518
      Nume:
      Nick: Dirty518_YTB Oras: Cluj ID Skype (optional): Dirty518 Varsta: 15 Cum ai aflat de Addicted2.Ro?: De la un prieten. Care este parerea ta despre Addicted2.Ro?: Este in server si o comunitate super misto, cu oameni detreaba si cele mai misto sectiuni. O mica prezentare generala: Ma numesc Daniel ,15 ani, Cluj , Sectiunile mele preferate sunt Survival SkyBlock si Day-Z.
    • By TeoNr1
      1) Nick :ProBoy
      2) De ce vrei aceasta factiune ? :Sa Prind Nelegiuiţi.
      3) Ai citit regulamentul ? :Nimeni nu e mai presus de lege !
      4) De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta factiune ? :Sunt Potrivit pe aceasta factiune deoarece sunt demn de incredere.
      5) La ce ore esti pe server de obicei ? :10-13 sau 16-20 . Am şcoală.
      6) Ai avut neintelegeri cu membri staff ? Daca da, de ce ? :Nu Si nu cred ca o să am . Deoarece sunt un membru si un civil de incredere .
      7) Care este arma ta preferata ? :M4A4
      8) Ceva de adaugat ? :Traiască Addicted2