Wedelsky

Cerere Helper - Surival.

Recommended Posts

Wedelsky    0
  • Nume: Ma numesc Mihai.
  • Nume in joc: Wedelsky
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Nu am fost sanctionat pana acum.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Ma numesc Mihai, am varsta de 15 ani si locuiesc in Bucuresti, sunt o persoana calma, glumeata, imi place sa-mi fac prieteni si pot sa ma integrez repede intr-un colectiv. Nu caut certuri, nu pun paie pe foc si stau mereu in banca mea. Sunt serios cand este nevoie, sunt competitiv, nu imi place sa pierd si obtin intotdeauna ce vreau. Mai multe o sa aflati pe parcus, pentru ca o sa-mi petrec ceva mai mult timp pe server.
  • Adresa (ID) Skype: Mihai OGT
  • Nick+ID discord (obligatoriu):Wedelsky#3602
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Da, pot participa.
  • Primele 7 cifre din CNP :5020415
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Pe survival.
  • Cat timp poti dedica serverului: Ziua in jur de 3-4 ore si noaptea cam la fel, am un program foarte ciudat. Dar consider ca este bine ca pot fii activ dimineata pe la 3, 4...
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Joc de ceva timp pe server si sunt playeri ok, staff-ul este foarte prietenos si as vrea sa ma alatur pentru ca vreau sa ajut serverul sa creasca cat mai frumos si imi doresc sa ajung cat mai mare in grad pe acest server.
  • Ai citit regulamentul?:Eu vreau gradul, nu regulamentul.

:contra: Imi pare rau , dar nu te prea vad ca ajuti playeri.. incearca sa fii mai activ si de la mine vei avea un pro ! Speram sa revii saptamana viitoare cu o alta cerere.

Edited by TheIronGamer

SpectraFx    26

Nici eu nu prea te vad sa ajuti playerii :( si vad ca si stafful e de aceeasi parere, cand o sa fii mai activ si te  decizi te astept cu o noua cerere.

:respins: 

:tc: 

Guest
This topic is now closed to further replies.