Sign in to follow this  
MasterTeodor3

Cerere dealer

Recommended Posts

1.  Cu ce nick  joci pe server ? : Teodor3

2.  Ce factiune doresti ? : Dealer

3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Dorinta de a vinde droguri jucatorilor si de a comite ilegalitati.

4.  Ai citit regulamentul ? : Doamne fereste.

5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : 17:00-22:30 in weekend la ora 12:00,13:00-17:00,18:00

6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu nu am avut.

7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Sa vand droguri si sa nu atac factiunile ostile.

8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Bun la pvp cu arma si de ajutor colegilor din clan si nu numai.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Killerul
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? : KillerulRevine
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Sa pot vinde droguri la jucatori.
      4.  Ai citit regulamentul ? : Doamne Fereste !
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : Dimineata pana seara.
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu, nu am avut.
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Da.
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Un baiat de treaba si glumet.
    • By Alex2k17
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? : DeahBush
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Este o factiune interesanta si sa fac si vanzari de droguri.
      4.  Ai citit regulamentul ? :  Doamne Fereste 
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : De la 9 dimineata pana 8-10 seara
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Da, stiu.
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Un baiat glumet, de treaba si mai linistit...
    • By Alex2k17
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? : DeahBush
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Este o factiune interesanta si sa fac si vanzari de droguri.
      4.  Ai citit regulamentul ? : Da
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : De la 9 dimineata pana 8-10 seara
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Da, stiu.
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Un baiat glumet, de treaba si mai linistit...