CataJoacaMC

Cerere Helper =Survival=

Recommended Posts

CataJoacaMC    0
  • Nume: Har Catalin
  • Nume in joc: CataJoacaMC
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Mute
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Sunt un baiat glumet istet ascultator,imi place sa joc minecraft de la varsta de 9 ani si inafara de minecraft joc si samp.Pasiunea mea este fotbalul si tenisul.
  • Adresa (ID) Skype:Catalin.har1
  • Nick+ID discord (obligatoriu):Azursep #2968
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Din pacate,nu am
  • Primele 7 cifre din CNP :
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival si skyblock
  • Cat timp poti dedica serverului: intre 6-8 ore pe zi
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:As vrea sa ma alaturi staffului pentru ca vreau sa ajut playerii care au nevoie de ajutor cu unele comenzi/intrebari si serverul!
  • Ai citit regulamentul?: Da

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By SfinxMD
      Nume: Corneliu 
      Nume in joc: SfinxMD
      Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):inainte de update am fost banat pentru x-ray si am sters atunci toate hackurile in rest nimic.
      Descriere scurta,35-40 cuvinte:Sunt un om de treaba,ajutator,activ,si imi place sa joc minecraft pe addicted2.
      Adresa (ID) Skype: timcov.cornelus1
      Nick+ID discord (obligatoriu): SfinX#5251
      Detii microfon,si daca da,am microfon si pot sa particip.
      Primele 7 cifre din CNP :5020608
      Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival 
      Cat timp poti dedica serverului:3-4 ore pe zi.
      De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Vreau sa ma alatur ca acum ca e update multi nu stiu unele comenzi,unele chestii si ca sa ajut si stafful.
      Ai citit regulamentul?: "De ce l-as citi?"

• By SfinxMD
      Nume: Corneliu 
      Nume in joc: SfinxMD
      Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):inainte de update am fost banat pentru x-ray si am sters atunci toate hackurile in rest nimic.
      Descriere scurta,35-40 cuvinte:Sunt un om de treaba,ajutator,activ,si imi place sa joc minecraft pe addicted2.
      Adresa (ID) Skype: timcov.cornelus1
      Nick+ID discord (obligatoriu): SfinX#5251
      Detii microfon,si daca da,am microfon si pot sa particip.
      Primele 7 cifre din CNP :5020608
      Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival 
      Cat timp poti dedica serverului:3-4 ore pe zi.
      De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Vreau sa ma alatur ca acum ca e update multi nu stiu unele comenzi,unele chestii si ca sa ajut si stafful.
      Ai citit regulamentul?: "Cine Stie?"
    • By EduardVirlezanu
      1) Nume:Eduard
      2)Nume in joc:EduardMD
      3) Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Am luat jail,pentru anti knobk si kill aura.
      4) Descriere scurta,35-40 cuvinte:Ma numesc Eduard am 14 ani sunt din Moldova,sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa,inteligent,bine educat,foarte ascultator de cei cu grad mai mare,respect foarte mult playeri.
      5) Adresa (ID) Skype:eduard.virlezanu
      6) Nick+ID discord (obligatoriu)EduardVirlezanu#7451
      7) Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Da.
      8) Primele 7 cifre din CNP :1770521
      9) Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival
      10) Cat timp poti dedica serverului:3/5ore zilnic
      11) De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Fiind ca stiu sigur ca fac fata,si ca vreau sa ajut playeri,sa-i incurajezi sa ramaie pe comunitatea asta.
      12) Ai citit regulamentul?:" De ce nu l-as citi?"

• By NoTiiC_Zeno
      1) Nume: Catalin
      2)Nume in joc: NoTiiC_Zeno
      3) Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Mute 20 min , pentru ca am scris in /msg "cum dracu" de doua ori.
      4) Descriere scurta,35-40 cuvinte: Am 14 ani , imi place foarte mult mc-ul , joc de 4-5 ani , in cererea trecuta nu mi-am gasit cnp-ul asa ca a trebuit sa improvizez , si nu am citit regulamentul , dar acum am facut asta.
      5) Adresa (ID) Skype: Nu folosesc
      6) Nick+ID discord (obligatoriu):Zeno™ #0244
      7) Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Nu detin microfon.
      8) Primele 7 cifre din CNP : 5021222
      9) Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival 1.8
      10) Cat timp poti dedica serverului: In vacanta pot dedica intre 4 si 5 ore , iar in timpul liceului aproximativ 3-4 ore.
      11) De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Deoarece imi place staff-ul serverului de minecraft , si vreau sa ma alatur si eu , + ca m-am saturat de cei care incalca regulile impuse de voi , si dau tp+kill , sau fac trap.
      12) Ai citit regulamentul?: " De ce l-as citi?" 
    • By erksu
      Nick: erksu Pe ce subserver ai primit ban: survival 1.8 Numele membrului din staff care te-a banat: paquito  Dovezi: https://prnt.sc/g1okqe Alte detalii: Eram afk la ferma de cactus si deodata ma trezesc cu ban ... !?