Sign in to follow this  
hotepp

Helper Request - Kappe_34

Recommended Posts

hotepp    0
  • Nume: Ionuț
  • Nume in joc: Kappe_34 
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Nu am primit nici-o sancțiune până în momentul de față.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Mă numesc Ionuț, am 15 ani și sunt din Arad, un oraș foarte frumos și atractiv în felul său. În timpul meu liber mă plimb prin oraș cu prietenii și mă dau cu pennyboard-ul, cunosc locuri excelente pentru așa ceva. Ascult orice muzică vreau, nu contează ce gen de muzică este atâta timp cât îmi place.
  • Adresa (ID) Skype: benea.ionut5
  • Nick+ID discord (obligatoriu): Momentan nu am Discord dar o să-mi fac odată cu primirea acestei funcții.
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Desigur că da.
  • Primele 7 cifre din CNP: 5031012
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: SkyPvP și Survival
  • Cat timp poti dedica serverului: Cât timp este necesar, pot să acord toată ziua până seara deoarece ziua este foarte cald și doar seara ies afară deoarece se lasă răcoarea.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Vreau să mă alătur deoarece vreau să ajut la conducerea acestei secțiuni și consider că este nevoie de o persoană responsabilă ca mine, consider că sunt destul de pregătit pentru această funcție având în vedere că la 11 ani aveam propriul server scriptat de către mine cu 300 playeri la orele de vârf, și am 6 ani de experiență în acest joc sau domeniu.
  • Ai citit regulamentul?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this