Sign in to follow this  
|iDeLuX|

Cerere Helper =SkyPvP=

Recommended Posts

|iDeLuX|    0
  • Citat

• Nume: Ailisoaie-Nicolae-Cristian.
    • Nume in joc: iD3LuX
    • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Banned -6-Zile,Mut 2-3 ori cauza prelungire.
    • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Ma numesc Ailisoaie Nicolae Cristian ,Sunt in clasa -IX- ,Sunt un jucator de Minecraft,Dar si de CSGO,In timpul liber imi place sa merg la Biliard cu,fosti mei colegi de clasa.
    • Adresa (ID) Skype: cristi.ailisoaie1  -Poza Alb-Negru-.
    • Nick+ID discord (obligatoriu):iD3Lux #2897 -Poza Alb-Negru-.
    • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Eu folosesc Microfon-ul de la leptop,,Da pot  participa la or ce conferinta,la care sunt invitat, In 10 zile osa imi vina un microfon separat de leptop.
    • Primele 7 cifre din CNP :5020624.
    • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Pe sectiunea SkyPvP,sunt online in jur de 4-5 ore pe zii ,Iar in timpul scolii sunt online 2-3 ore pe zii,Iar pe celelalte sectiuni sunt online 1-2 ore maxim pe zii.
    • Cat timp poti dedica serverului:Pot dedica serverului,cam 6-7 ore pe zii,De a prinde ,Hacker-i ,persoane care folosesc cuvinte vulgare,Persoane care fac reclama la anumite servere de or ce tip.Ajut player noi care au intrat pe sectiunea respectiva,Ii avertizez daca a folosit -CAPS LOCK-,  -PRELUNGIRE-  -CUVINTE VULGARE- ca sunt predispusi la Mut-Kick-Ban.
    • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Pentru bine ar fii o ,oportunitate de-ajuta servaru sa scape de Hacker,sau de cei care fac reclame la anumite servare ,de Minecraft,sau or ce fel de joc,Si sa ajuta player noi veniti,Sa vada cat de distractiv este servar-ul.
    • Ai citit regulamentul?Eu vreau gradul, nu regulamentul.

•  
Edited by |iDeLuX|

|iDeLuX|    0
Acum 5 ore, |iDeLuX| a spus:
  • Imi cer mii de scuze :

• La ultimul subiect,Am vrut sa scriu "pai eu vreau gradul, nu regulamentul."

• Sper sa ma iertati

Acum 5 ore, |iDeLuX| a spus:
  • Ai citit regulamentul?"pai eu vreau gradul, nu regulamentul."

"

Edited by |iDeLuX|
Am gresit la ultimul subiect imi cer scuze pentru greseala facuta

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this