Recommended Posts

• Nume: Cristi
  • Nume in joc: CrissTheReaper
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Nu am avut pedepse de cand joc pe server.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Ma numesc Cristian,sunt din judetul Hunedoara si am  15 ani.Imi place sa ma joc acest joc si dedic multe ore jucandu-ma acest joc.Sunt o persoana serioasa si activa, glumet insa nu intrec masura.
    • Adresa (ID) Skype:nu am
      • Nick+ID discord (obligatoriu): criss
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:da, pot participa la conversatii vocale
  • Primele 7 cifre din CNP :
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival 1.12
  • Cat timp poti dedica serverului:aproximativ toata ziua
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Sunt foarte activ pe acest server si vreau sa mentin chat-ul curat si frumos, si sa mentin cat de mult pacea si linistea.
  • Ai citit regulamentul?:Desigur.

2 hours ago, CrissTheReaper said:
  • Nume: Cristi
  • Nume in joc: CrissTheReaper
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Nu am avut pedepse de cand joc pe server.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Ma numesc Cristian,sunt din judetul Hunedoara si am  15 ani.Imi place sa ma joc acest joc si dedic multe ore jucandu-ma acest joc.Sunt o persoana serioasa si activa, glumet insa nu intrec masura.
    • Adresa (ID) Skype:nu am
      • Nick+ID discord (obligatoriu): criss #6586
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:da, pot participa la conversatii vocale
  • Primele 7 cifre din CNP : este ceva personal , nu vreau sa-l dau imi pare rau
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival 1.12
  • Cat timp poti dedica serverului:aproximativ toata ziua
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Sunt foarte activ pe acest server si vreau sa mentin chat-ul curat si frumos, si sa mentin cat de mult pacea si linistea.
  • Ai citit regulamentul?:Desigur.

Edited by CrissTheReaper

CNP-ul este ceva personal , daca chiar il vreti eu il dau pe privat nu aici unde il poate vedea toata lumea stiti?

Si faza cu regulamentul necitit, ce ar trebui sa spun? eu l-am citit si voi spune-ti ca nu.Asta e chiar penibil cand vine vorba de regulament, m-am uitat si la alte cereri si vad aceleasi respingeri pe baza asta, se pare ca conteaza mai mult CNP-ul si pe langa mai bagi o scuza penibila si neadevarata ca si 'din cate vad regulamentul nu l-ai citit', dar despre zilele intregi bagate in server, asta nu mai conteaza nu?

Si faza cu regulamentul necitit, ce ar trebui sa spun? eu l-am citit si voi spune-ti ca nu.Asta e chiar penibil cand vine vorba de regulament, m-am uitat si la alte cereri si vad aceleasi respingeri pe baza asta, se pare ca conteaza mai mult CNP-ul si pe langa mai bagi o scuza penibila si neadevarata ca si 'din cate vad regulamentul nu l-ai citit', dar despre zilele intregi bagate in server, asta nu mai conteaza nu?

_Pho3nix tu nu ai niciun drept sa votezi.

Din pacate nu ai pus primele 7 cifre din cnp. Primele 7 cifre din cnp sunt data nasteri si sexul.

:respins::tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.