Recommended Posts

ChristianHD    1
  • Nick-ul tau: My4_xX
  • Numele membrului din staff care te-a banat: _pho3nix_
  • Dovezi: 
  • Descrie situatia: mi-a dat fara sa fac nimic eram la jail. si ma trezesc ca am primiti ban 2 zile motiv nush ce cu unu BlaiderDX, nush cum sa pun poze

_iPho3nix    1

E ipu tau e contu tau -.- .

Ai luat ban pe el pentru hack . Tu ai intrat pe Contul tau My4_xX pentru a scapa de pedeapsa. Asta se numeste ban Evading.

ChristianHD    1

ce pedeapsa vere

eu cand tu mi-ai dat ban eu eram in jail mai aveam 10 min

tu dai ban fara motiv , nici nu te  gandesti sa intrebi

vreau neaparat unban , mi-ai dat ban pe nedrept

nici nu ai dovezi ca as avea hack cu my4_xX

si il vreau acm nu peste 3 miliarde de ani

ChristianHD    1

tu esti chiar prost sau nu intelegi deloc ,

daca fratimiu a facut contu pe pc meu logic sa fie acelas ip , dar nu e aceasi persoana , tu nu ai vazut ce level am eu pe my4_xX si ce lvl are blaiderDx ? iti spun eu ... my4_xX are 900 si blaider dx are 0 fiinca blaiderdx nu joaca , si e fratimiu de 9 ani care joaca skypvp si skywars 

si ce ban , ca pe my4_xX AVEAM 1 zi jail , nu ban , asa ca nu am dece sa creez alt cont

si daca te uiti atent la ce data este facut contu ai fi vazut ca contu blaider dx este de vreo 10 zile facut...

nu eu am intrat cu hack este atat de clar.... ma prins unu pe mine de pe server cu hack si mi-a dat report ? si eu nu stiu? 

am inteles am facut tpa kill si am luat jail 1 zi dar sa mai si primesc 2 zile ban fara dovezi pe motiv ca am hack sau ca fac ban evading.... super motiv tu chiar nu ai ce face si vrei sa enervezi lumea fara motiv asa , de tampit ce esti , ca sanatos nu esti iti zic sigur

• Like 1

_NoSkill    7

Ti-as da eu unban dar nu am acces , asteapta sa-ti dea altcineva .

Daca nu ai primit deja.

Si totusi chestia cu ban evading e o prostie daca sa zicem ai jucat cu hack ti-ai luat ban si vrei sa iti faci alt cont , pe care nu joci cu hack sau nu faci nimic gresit  de ce sa nu ai sansa asta

Si cum in regulament nu scrie nimic despre asa ceva nu iti faci tu propriile reguli sa dai ban pentru asta , cum pe forum nu scrie ca pentru team de 3 pe skyblock se da jail/ban etc nu dai nimic , chiar daca la warp pvp spune ca este interzis .

Edited by _NoSkill

kyleplaysmu    5
La 29.07.2017 at 2:00, ChristianHD a spus:

tu esti chiar prost sau nu intelegi deloc ,

daca fratimiu a facut contu pe pc meu logic sa fie acelas ip , dar nu e aceasi persoana , tu nu ai vazut ce level am eu pe my4_xX si ce lvl are blaiderDx ? iti spun eu ... my4_xX are 900 si blaider dx are 0 fiinca blaiderdx nu joaca , si e fratimiu de 9 ani care joaca skypvp si skywars 

si ce ban , ca pe my4_xX AVEAM 1 zi jail , nu ban , asa ca nu am dece sa creez alt cont

si daca te uiti atent la ce data este facut contu ai fi vazut ca contu blaider dx este de vreo 10 zile facut...

nu eu am intrat cu hack este atat de clar.... ma prins unu pe mine de pe server cu hack si mi-a dat report ? si eu nu stiu? 

am inteles am facut tpa kill si am luat jail 1 zi dar sa mai si primesc 2 zile ban fara dovezi pe motiv ca am hack sau ca fac ban evading.... super motiv tu chiar nu ai ce face si vrei sa enervezi lumea fara motiv asa , de tampit ce esti , ca sanatos nu esti iti zic sigur

Cristian chiar daca ai primit ban degeaba , te rog sa nu jignesti membrii staff.Ai primit unban ! Cer t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By UraniumBBQ
      Am luat ban chiar acum pe kitbattle la minecraft pentru "criticals" ok. hai sa spun ce am facut. eu am sarit pe un alt jucator si dintr-o data am luat ban pentru "criticals"... ban-ul e de la consola.

Datimi unban va rog
    • By ItzAtom
      Nick: ItzAtom
      Pe ce subserver ai primit ban:Survival 1.12
      Numele membrului din staff care te-a banat: Alaga2K
      Dovada:http://imgur.com/rF0Wg0H
      Alte detalii: Eram pe server si am luat ban dintr-o data fara motiv 

• By ✡ BogdanValentin ✡
      Mi-am luat ban degeaba. KingDog a inceput sa dea ban tuturor fara motiv, eu stand in casa si vb cu unu pe chat. A inceput sa dea ban si stergea chatul. Nu am facut nimic, cer unban.
      Sectiune: Survival 1.12

Am luat unban, multumesc.
    • By ColeInginerul
      Salut, trei playeri cu numele Caine7, Safiron si matusoiu au campat la un prieten de al meu insa, dupa ce ii omorasem intr-o lupta cinstita cu mere op si potiuni de strenght, au chemat un prieten hacker de al lor care da ca nebunu si cred ca are ceva hack, am incercat sa il bat insa dadea de departe iar sabia lui parca avea Kncoback 10! Ii cer lui Stefytorus sa ii distruga casa si itemele lui, si prietenilor lui Caine7 Safiron si matusoiu! ( Cum a facut si cu bosii ) Multumesc :) Dovada :

• By CristiaN0
      Pe addicted2.ro frate neaparat trebe sa vina cnv care sa fac grief si uite asa am primit eu ban.Pe contul meu cristian0