V1ksoN

Cerere unban

Recommended Posts

V1ksoN    0
  • Nick: V1ksoN
  • Pe ce subserver ai primit ban: Assassins
  • Numele membrului din staff care te-a banat:_iPho3nix
  • Dovezi: 
  • Alte detalii: A fost prima oara cand am intrat pe server,numele vechi era actionpenguin2 unii ma stiu,am intrat pe server si am inceput sa ma bat normal cu jitter click si am primit ban nici macar un test sau sa ma avertizeze 2 minute a durat si am luat ban.Multumesc pentru timpul acordat si sa aveti grija cu stafful^_^.

Si inca ceva daca nu credeti ca am luat ban aiurea si nu aveam niciun hack uitati-va la timp de expirare in 2 zile da ? daca faceam poza alta data trebuia sa arate mai putin...asa ca nu a fost o minciuna

Edited by V1ksoN

_iPho3nix    1

Eu sunt un pvper de 4 ani.Iar Versiunea minecraftului este de 1.8.Astfel Hit Detectionu de pe 1.8 este mai slab ceea ce inseamna ca nu poti prinde asa multe lovituri pe 1.8 ca pe 1.7 indiferent ca folosesti laby mod sau nu. Pe tine te au reportat 3 playeri si am inceput sa te urmaresc iar dupa te bati cu 2 playeri dintre care niciunul nu Te pot Atinge De parca erai cel mai bun pvper. Sa fim Seriosi e 1.8 . Nici eu nu sunt asa bun .Nu e clar videou ca nush ce are fraps da mno totus se vede incat sa intelegi.

A si Btw si eu fac jitter 12-13 cps cand joc si nu prind asa lovituri.Stiu Sigur ca Cnot mai prindea asa lovituri cand folosea autoclicker la 30-40 cps .

Din Partea mea Banul Ramane

Edited by _iPho3nix
.

V1ksoN    0
Acum 11 ore, _iPho3nix a spus:

Eu sunt un pvper de 4 ani.Iar Versiunea minecraftului este de 1.8.Astfel Hit Detectionu de pe 1.8 este mai slab ceea ce inseamna ca nu poti prinde asa multe lovituri pe 1.8 ca pe 1.7 indiferent ca folosesti laby mod sau nu. Pe tine te au reportat 3 playeri si am inceput sa te urmaresc iar dupa te bati cu 2 playeri dintre care niciunul nu Te pot Atinge De parca erai cel mai bun pvper. Sa fim Seriosi e 1.8 . Nici eu nu sunt asa bun .Nu e clar videou ca nush ce are fraps da mno totus se vede incat sa intelegi.

A si Btw si eu fac jitter 12-13 cps cand joc si nu prind asa lovituri.Stiu Sigur ca Cnot mai prindea asa lovituri cand folosea autoclicker la 30-40 cps .

Din Partea mea Banul Ramane

Boss,un skype ca sa vezi ca lafel joc +aveam speed 2 potion se vedea ca aveam viteza d-aia nu ma puteau atinge acei 2-3 playeri joc de 4 ani si eu si daca aveam auto clicker trebuia sa se vada in pozele de sus daca aveam ceva programe...nu esti deloc experimentat nu mor pentru 2 zile dar iti promit cand intru ca te chem la un 1v1 si ai sa vezi + nu ai fost de loc atent la pozele mele eram 1.8.9 nu aveam niciun hack la moduri arata oldanimtions de 1.7 sa + mousedelayfix adica sa nu imi mai tremure mausul d-aia dadeam bine.

DIN PARTEA MEA ITI FAC UN VIDEO CA SA POTI VEDEA CUM JOC FARA JITTER CLICK SI CU, LAFEL ca stiu combouri,iti fac un video
UITE - 

Edited by V1ksoN