Anndreii

Keralis1 DA BANI PLAYERILOR!!

Recommended Posts

qKeralis    46

ahhh , scuzama daca ai inteles gresit .

Se vede clar acolo ca am gresit , cand am spus ca :

Stii de ce nu ii scot banii ?

Ca iam pus eu .

-Pai sa stii ca am gresit , vroiam sa scriu Ca nu iam pus eu .

Chiar crezi ca eu Operator de 4 ani pe addicted sunt in stare sa dau bani la jucatori ?

Nu prea cred ca sunt destule dovezi .

Dovedeste-mi ca iam dat eu bani . Macar stii cati bani are ?

386,295.51 $ , poate ar fi folosit un bug ceva , sau are x-ray , ori i-a dat Stefatorus . REPET SA ITI FIE CLAR ! EU BANI LA JUCATORI NU AM DAT SI NU VOI DA . NU IMI RISC GRADUL PENTRU TAMPENII DEALE VOASTRE . In cat consta treaba cu tine si altii ca cersiti bani de la mine , maritati mute cate vreo 30 de minute .

Prima de a da concluzii gresite , va rog sa nu va faceti mari in chept si sa dati reclamatii apsurde .

Anndreii    0

AUZI MA ESTI UN ANALFABET NICI NU STII SA SCRII SI SUS IN POZA SE VEDE CLAR CA TU AI ZIS CA ESTI Stefatours DECI TU I-AI DAT..

qKeralis    46

+ Ca nu sunt Roman , sunt Italian si am gresit cand am scris . Uneori trebuie sa ma gandesc cand scriu ceva in romana pentru ca imi vin cuvinte in Italiana .

Si cum , tu crezi ca eu sunt Stefatorus ?!!!

Stefatorus daca ia consola nu isi da Operator ci Administrator cu op . Poate nici macar nu intra pe minecraft .

Daca tot nu ma crezi lasa sa verifice Administratorii pe consola .

qKeralis    46

In cat sta treaba ca sa-i scot banii , nu ii scot , pentru ca nu stiu daca ia facut el sau daca ia dat Stefatorus . Apoi nu sunt analfabet , daca citesti mai sus o sa vezi ca am scris ca sunt Italian . Romana nu o prea stiu la gramatica . Sa te vad eu ca scrii in Italiana si sa nu faci nici o erroare .

DACA UNU ITI ZICE SA TE ARUNCI DE LA AL 10 ETAJ TE ARUNCI ?

Cer t/c nu are rost sa mai continuam discursul asta ca banii nu au fost dati de mine . Si cand am scris aia ca ''Sunt  Stefatorus ,,, ect . " , nu vorbeam cu tine ci cu ITz_Cat , spunundui o gluma idioata .

Daca ar avea 3kk ar fi alta discutie dar are 300k , o nimica toata .

La shop sunt vreo 15-20 steck de diamante . 

Aproximativ .

Mai ai ceva de spus ?

Cer T/c

Anndreii    0

Astept sa vada unul din staf Roby sau vreun Administrator! stai linistit s-a deschis de 2-3 zile nu avea cum sa faca 500k+ mi-a dat mie 50k pe un plot din mesa a mai licitat 100k la niste mere enchantate  asa ca avea ogramada bani..pe care nu-i putea face in decursul a 2-3 zile.

qKeralis    46

Asteapta mult si bine , ca aici eu castig , daca inca nu ai inteles .

Nu te baza pe ce am scris prima pe minecraft dar ce-ti spun aici . Pe minecraft am facut o erroare gramaticala si nu am pus ''NU'' , in cat sta treaba cu "Eu sunt Stefatorus , .... ect !" a fost o farsa pentru ITz_Cat .

Nu-mi pasa poate si sa verifice log-urile , dar nu cred ca o sa gasesca ceva cu /eco give FlorinSG 386,295.51 .

qKeralis    46

Cer T/C din nou !

Respectivu-l Andreii , imi zice pe private ca sa negociem pe skype , ca sa-i dau bani ca nu-mi faca reclamatie :)) , cred ca meriti ceva urat .

qKeralis    46

http://imgur.com/2fODZX8 - Poftim , aici se vede CLAR cum ITz_Cat recunoaste ca a fost gluma cu Stefytorus asupra ei . In cat consta ultim-ul screenshoot al tau " e o erroare de a mea "

vrei dovezi cu negociarea ?

Stai sa le incarc

poftim , dovezi cu negociare .

Ai noroc ca nu ti-am facut cand ai zis " ca nu esti prost " ca sa faci asa ceva .

Cer T/C

qKeralis    46

hai zau , ma si injuri ?

Cred ca te-ai pus cu cine nu trebuia , cum ar fi sa o mituiesc ? :)) . Nu sunt tatal ei sau alceva mai special , nici nu o cunosc ca persoana . 

Realizeaza ca ai gresit si ca nu ai nici o sansa ca eu sa primesc warn :)) .

Anndrei , Keralis1 nu a dat in viata lui bani unui jucator cand era Staff , el este pe server de 4 ani , nu si-ar risca gradul pentru un player oarecare , a fost o gluma tot ce s-a intamplat , pot si eu sa vin sa zic ca i-am dat la unu 3kk si dupa toti sa o luati la serios .. :contra: reclamatiei , cer :tc:

bayzzee123    82
3 hours ago, Anndreii said:

AUZI MA ESTI UN ANALFABET NICI NU STII SA SCRII SI SUS IN POZA SE VEDE CLAR CA TU AI ZIS CA ESTI Stefatours DECI TU I-AI DAT..

Imi pare rau ca ma bag dar nu se cuvine sa faci un operator "analfabet" atat timp cat el a realizat foarte multe pe aceasta comunitate.

Kara    29

Keralis este nevinovat, insa multumim frumos pentru reclamatie si pentru circul cauzat. Numai bine!

:respins: 

:tc: 

Guest
This topic is now closed to further replies.