Sign in to follow this  
Temposhift

Hai Ca Putem!

Recommended Posts

Temposhift    0
  1. Nume: Radu_romanul
  2. Propunere: As vrea sa fac aceasta propunere pentru dezvoltarea sv-ului

Aceasta Propunere este globala

Sa incepem

1. Playeri sa nu mai poata primi Grad (Numai Ranks) dearece asa exista metote de grieff (Or fi banii lor dar ne Dauneaza)

2. Rankurile sa fie : Hero , Ultra , Legend , Elite

3. Ca sa ne protejam mai bine conturile si sa nu intampinam grieff , ne trebuie urmatoarele plugin-uri : AntiUserSteal, UUID Spoffer , IpWhiteList ,AutMeBridge si mai sunt si altele , Contact pe Skype : ionita507

4. Sa existe si Cerere Moderator daca se alege prima propunere

5. Hologramele sa nu fie asa de colorate (Uitati-va pe G.T.A)

6. Staff=ul care vrea sa treaca la gradul de Operator (Prin Up) Trebuie sa dea un test (Pentru a preveni griff-urile)

7. NameTagEdit reconfigurat altfel (Nu arata ok cum e acum)

8. Forumul nu arat bine cum e asa ( De la inceput la Categoria ”Minecraft [Addicted2}” , si eu as propune sa fie :

1.Anunturi

2.Ajutor

3. Cereri - Cerere Helper , Cerere Moderator , Cerere Builder

4. Reclamatii - Aici va fii pentru toate sectiunile o categorie

5. Gta- Totul despre G.T.A 

6. Regulament

7. Propuneri

8.Donatii

9.Discutii

9. Adaugarea Plugin-uui PlayerPoints (Folosit pentru Credite)

10. Ca la orice Vot sa frimeasca , Key , Bani si Credite

11. G.T.A-ul reconfigurat dearece nu mai arata cum arata mult timp , si playeri s-au cam plictisit sa se joace pe el

1. Sub-Server: Global

1. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: Dezvoltarea sv-ului
  2. Poze/Film: -
  3. Ceva de adaugat?: Oi avea eu 13 ani dar stiu foarte multe chestii despre configurare in , spigot , bungeecord , bukkit. Si eu stiu cum sta treaba pe acest server ca am fost Admin pe G.T.A (Cand era se folosea TeamSpeak-ul ca discutii si Stefatorus)

_NoSkill    7

Sunt de acord doar cu 

"1. Playeri sa nu mai poata primi Grad (Numai Ranks) dearece asa exista metote de grieff (Or fi banii lor dar ne Dauneaza)

2. Rankurile sa fie : Hero , Ultra , Legend , Elite" 

In rest ai batut campii , cine ar sta 2 luni sa ia operator si dupa sa griefeze? NU cineva normal la cap.

Cererile de moderator nu exista , up-ul se ia doar cand cred leaderii / administratorii ca meriti .

Nu cred ca o sa aplice niciuna dintre propunerile tale , ar fii bine sa nu se mai cumpere grade pentru ca exista multi 'copiilasi' cu mod/admin/operator

care nu stiu face nimic si  iau gradul in 5 minute si cei care se chinuiesc si iau gradul cinstit sunt egali cu donatorii , nu prea este corect , ar trebuii o diferentiere intredonatori si merit ,

Asa vad eu lucrurile nu stiu cum le vad ceilalti dar .. 

Edited by _NoSkill
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this