Sign in to follow this  
EAXING

Cerere Bulider - EAXING

Recommended Posts

EAXING    0

Nume: Ma numesc Damian David - Andrei.

Varsta: Am varsta minunata de 16 ani.

Experienta VoxelSniper, WorldEdit: Da am experienta foarte multa in a folosi VoxelSniper si WorldEdit.

Cu ce nick-uri joci pe server: Doar pe EAXING. Am mai jucat si pe contul 101cps!

Poze cu constructiile facute de tine:

Pe ce etapa a build-ului te incadrezi? (structuri,modern,medieval):De toate.

ID Skype: damian.cristina6

O scurta descriere despre tine: Sunt o fire sociabila, cu simtul umorului si a tolerantei. Am un caracter nelipsit de cei 7 ani de acasa, având o mentalitate ok pentru vârsta în care ma încadrez. Îmi place sa fiu responsabil si sa îmi îndeplinesc propunerile, astfel având o satisfactie aparte la sfârsitul realizarii. Urasc persoanele false care se dau drept prieteni, fiindca deseori pot fi mai periculoase decât un dusman. Am capacitatea de a lucra în echipa si de a tolera situatii usor depasite. În timpul liber îmi place sa practic diferite activitati în aer liber, deoarece asa ma simt odihnic, si este un mod pun de a petrece recreatia. Sportul meu preferat este fotbalul, practicând acest sport pentru performanta de câtiva ani. În ultimul rând, nu îmi place sa critic alte persoane deoarece nu sunt mai presus ca nimeni.

De ce ai vrea sa faci parte din echipa noastra de build, si ce parere ai despre aceasta?: As vrea sa fac barte din echipa voastra de building deoarece am multa experienta si vreau sa imi ocup timpul liber pentru a construii constructii foarte mari si foarte frumoase.

Cat timp poti dedica building-ului?: Cam 4-5 ore.

Alte comentarii:Multumesc pentru timpul acordat, sper sa-mi acordati o sansa ca nu o sa va dezamagesc.

EAXING    0
Just now, ItsStefano said:

iti dau un :pro: dar mai ai de invatat ! 

Pot face mult mai frumos dar in pozele astea m-am grabit.

Dar o sa va promit ca o sa fac mult mai frumos.

Multumesc!

OverGaming    0

Iti dau :contra: ca nu ai dovada ca sunt facute de tine sau sunt de pe net.
Si al doilea spawn l-am vazut pe un server parca de Survivor.

Edited by OverGaming

EAXING    0
Just now, OverGaming said:

Iti dau :contra: ca nu ai dovada ca sunt facute de tine sau sunt de pe net.
Si al doilea spawn l-am vazut pe un server parca de Survivor.

Da stiu, serverul ala era l-a un prieten.

Si mi-a cerut sa-i fac un spawn.

Pozele le-am si postat pe internet.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this