Sign in to follow this  
dNdVirus

Cerere Builder dNdVirus

Recommended Posts

dNdVirus    0

Nume: Baisan Cristian

Varsta: 15

Experienta VoxelSniper, WorldEdit: Am experienta cu WE de vreo 3 ani, cu Voxel nu prea am, dar pot invata.

Cu ce nick-uri joci pe server: dNdVirus

Poze cu constructiile facute de tine:                    

Pe ce etapa a build-ului te incadrezi? (structuri,modern,medieval): medieval si modern

ID Skype: Cristi Baisan

O scurta descriere despre tine: Am simtul umorului :) ma pricep la construit, nu doar pe minecraft si.. cam atat imi vine acm.

De ce ai vrea sa faci parte din echipa noastra de build, si ce parere ai despre aceasta? E o echipa buna, frumoasa, si as vrea sa ajut, dupa mine ma pricep la design.

Cat timp poti dedica building-ului?: 5-6 ore pe zi, si in timpul scolii

Alte comentarii: Multumesc !

Scuzati pt x2 post

dNdVirus    0
3 minutes ago, ItsStefano said:

:contra: mai ai mult mult de invatat si constructiile sunt prea slabe , trebuie sa mai bagi putina forma.

Din cate stiu tu nu esti builder ca sa poti sa reprosezi la cereri :D Nu ti-a fost acceptata cererea. Asa ca stai in banca ta

ItsStefano    1

orice Player poate sa-si dea cu parerea . Daca nu as putea nu miar fi permis sa scriu covantul     :contra:   sau   :pro:   

ar fi un plugin sau ceva care playerii chiar daca ar scrie cu douapunctece contra  sau pro ... nu s-ar arata  din cate stiu eu ... stai linistit ca nu e sfarsitul lumii . din cate vezi tu sunt 1 saptamana intre cereri deci poti sa faci o cerere oricand daca nu este acceptata deci . mai informeaza-te

Edited by ItsStefano

dNdVirus    0
4 hours ago, ItsStefano said:

orice Player poate sa-si dea cu parerea . Daca nu as putea nu miar fi permis sa scriu covantul     :contra:   sau   :pro:   

ar fi un plugin sau ceva care playerii chiar daca ar scrie cu douapunctece contra  sau pro ... nu s-ar arata  din cate stiu eu ... stai linistit ca nu e sfarsitul lumii . din cate vezi tu sunt 1 saptamana intre cereri deci poti sa faci o cerere oricand daca nu este acceptata deci . mai informeaza-te

- Doar membrii echipei de build au dreptul de a vota, acela fiind un vot pozitiv, sau negativ, in functie de alegerea acestuia, in cadrul constructiilor prezentate in respectiva cerere.

( xKobe )

Vad ca ai citit regulamentul.... si altele.. asa ca te rog frumos sa nu te mai bagi, inteligentule

ItsStefano    1

Prietene , singurul regulament referitor la builderilor scris de xKobe pe acest server este , asta  

Te rog sa imi spui unde scrie ca playerii normali nu pot vota ...  doar in subiectul Cereri builder.

Edited by ItsStefano

ItsStefano    1
2 hours ago, OverGaming said:

Nu se are voie sa se faca 2 topic-uri identice una dupa alta.
Fa alta Cerere Builder peste o saptamana.
:respins: 
:tc: 

Domnule OverGaming tu ai facut acelasi lucru .. ai facut o cerere pe 5 aug si dupa una pe 6 aug ... Si nu ai voie sa dau tu respins si topic closed ? cine esti tu... cred ca vei fi sanctionat usturator..