DerRusti

Cerere helper =1.8=

Recommended Posts

DerRusti    0
  • Nume: Vasi
  • Nume in joc: DerRusti
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): gag atat. prelungire,caps lock,
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Ma numesc Vasi, am varsta de 14 ani luna viitoare pe 20 fac 15, sunt din Vulcan Hunedoara. Sunt o fire calma, cu simtul umorului, o persoana care stie de gluma, stie cand sa se opreasca. Ma joc minecraft, cs 1.6, samp etc. Am intrat intamplator pe acest server cu un prieten, joc de 1 saptamana pe el (zilnic) si mi-a placut mult.
  • Adresa (ID) Skype: nu folosesc de cat teamspeak3
  • Nick+ID discord (obligatoriu): folosesc doar teamspeak3, pe discord intru rar dar..  hL bRo  #2194
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da
  • Primele 7 cifre din CNP : Nu am buletinul la mine dar o sa ma auziti sau o sa vedeti ca am 14 ani ^^ 
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: survival 1.8
  • Cat timp poti dedica serverului: 2-3-4 ore sau uneori cand am timp stau mult mai mult.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Pentru a ajuta sectiunea de survival cu un limbaj decent.
  • Ai citit regulamentul?: Da

:contra:1. nu prea te vad ajutand playeri. 2. Nu ai citit regulamentul 3. Rog pe cei cu grade globale sa nu mai raspunda la cereri pt ca a fost zis si de Maa0007 

Guest
This topic is now closed to further replies.