Sign in to follow this  
KingErso

Cerere Helper [SkyBlock] By KingErso

Recommended Posts

KingErso    0
  • Nume: Catalin
  • Nume in joc: KingErso
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Nu am primit nicio pedeapsa.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Salut.Ma numesc Catalin, sunt din Viisoara, am varsta minunata de 15 ani. sunt un baiat amuzant, intelegator, am cei 7 ani de acasa,imi place sa ajut oameni si sa imi fac cat mai multi prieteni, nu ma bag unde nu imi fierbe oala si sunt un baiat cu capul pe umori.
  • Adresa (ID) Skype:KingErso
  • Nick+ID discord (obligatoriu):KingErso #1654
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Nu, dar daca este nevoie imi voi cumpara..
  • Primele 7 cifre din CNP:5020601
  • Cat timp poti dedica serverului: undeva la 3-7 ore pe zi si seara de la 9-1:00
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Sa obtin cat mai multa experienta, sa ajut playerii de pe acest server si sa lupt impotriva hackerilor..:))
  • Ai citit regulamentul?: Pai eu vreau grad-ul, nu regulamentul.
  • PS:Stiu ca nu am ceritele cu acele posturi dar nu sunt genul sa fac post hunt, x2 post, pentru a obtine ceva.
Edited by KingErso

KingErso    0
Just now, _NoSkill said:

:contra: nu ai citit regulamentul si nu te-am vazut pe server . 

cer t/c

Sunt online mereu pe server..si l-am citit.:)

Edited by KingErso

KingErso    0
Just now, _NoSkill said:

Degeaba trebuia sa il citesti inainte sa faci cererea , dai dovada de neseriozitate si esti nou .

Poate sunt nou..dar neserios nu sunt..iti asigur asta :)

KingErso    0
Just now, kyleplaysmu said:

@KingErso   Te rog sa nu mai raspunzi la acest topic, este parerea lui si-o poate pastra si mai sunt membrii staff ce trebuie sa voteze.

Inteles :)

Pare rau..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this