Sign in to follow this  
ItsStefano

Propunere - Survival

Recommended Posts

1. Nume: ItsStefano
  2. Propunere: Eu as propune sa scoateti treaba asta ca tpa+kill este permis pe survival .. mai zos sunt motivele.
  3. Sub-Server: Survival
  4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: Mi s-a intamplat de nenumarate ori sa fiu omorat de tpa+kill pentru ca uneori unii playeri roaga lumea sa vina sa-i ajute cu casa cu ferma cu nu stiu ce si mereu este acelasi lucru.. kill. ba chiar mai multi playeri s-au lasat de server din cauza asta .. mie mi s-a intamplat chiar azi chestia asta si mi-am pierdut 40 lvl muncit ,o sabie tot la fel si armura desigur si 2 stakuri de iron care l-as fi vandut, si un playeri m-a rugat foarte frumos sa-l ajut la casa, cand mi-am luat toate materialele care puteam sa le pun la casa mea sa il ajut pe el , a venit cu inca 2 prieteni si m-au omorat...   infiecare zi aud plangeri in chat acelasi lucru  --Frate , da-mi lucrurile inapoi-- -- Dece m-ai omorat ca eu am vrut sa te ajut--  ETC .. deci varog faceti ceva in privinta cu asta eu nu stiu cum ati gandit cand ati permis asa ceva .
  5. Poze/Film: -
  6. Ceva de adaugat?: Sper sa se scoata chestia asta.
Edited by ItsStefano

1 minute ago, bim_bom said:

:contra: cu tpa+kill este mai multa distractie pe server, ai mai multe lucruri sa faci cand esti activ pe server.

este foarte distractiv sa iti bati joc de playeri??? este foarte inteligent

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this