Sign in to follow this  
DragonJonz

Cerere Helper SkyBlok

Recommended Posts

DragonJonz    0
  • Nume: Costel
  • Nume in joc: DragonJonz
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): doar 1 mute pentru cersit prison .
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Sunt o persoana care i place sa rezolve probleme , ma inprietenesc repede cu ori cine, sunt politicos, imi place sa nu am nici o problema cu nimeni, isunt bun la munca in echipa ,am experienta in domeniu. nu  fac deosebiri intre helper si operator sau player, toti suntem egali. si intervin repede cind este o problema.
  • Adresa (ID) Skype: costel20031
  • Nick+ID discord (obligatoriu): c0sti #6025
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: da si da oricind bine inteles daca e spus din timp
  • Primele 7 cifre din CNP:5010721
  • Cat timp poti dedica serverului:depinde , cam la 2 ore pe zi.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: pentru ca vreau sa dau o mana de ajutor mai ales pe skyBlok deoarece sunt foarte activ raspund la intrbarile playerior chiar daca este staf on. eu intru mai mereu seara cind e maxim 1 pe skyblok din staf si vreau sal ajut. doresc sa am grija de chat sa nu se mai intimple asta:  http://imgur.com/a/sUSy2 si multe altele.
  • Ai citit regulamentul?: De ce l-as citi ?
Edited by DragonJonz

kyleplaysmu    8
Acum 2 ore, DragonJonz a spus:
  • Trebuie sa primiti minim 4 voturi pro pentru a intra in perioada de proba. deci?

Te rog sa nu mai raspunzi la topic-uri daca nu ai grad.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this