Dionis

Cerere - S.W.A.T.

Recommended Posts

1.  Cu ce nick  joci pe server ? : Dionis.

2.  Ce factiune doresti ? : S.W.A.T.

3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Inspirat din realitate, ador interventiile lor la locul portivit.

4.  Ai citit regulamentul ? : Voi proteja mereu orasul de rele.

5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : Avand in vedere faptul ca am terminat liceul, pot fi online oricand nu am nicio treaba acasa, si daca am zi libera, pot fi activ non-stop.

6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu, nu am avut si sper sa nu am. Certurile nu isi au rostul in jocuri.

7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Bineinteles, am "studiat" destul comportamentul celor din S.W.A.T.

8.   Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Veteran al minigame-ului, stiu cu ce se mananca.

P.S.: Am cautat sectiunea pentru depunerea cererilor S.W.A.T., dar nu am gasit-o, asa ca am gandit ca cel mai potrivit este sa-mi depun cererea aici unde sarcinile factiunii sunt similare cu cele ale politistilor.

Face misto de oameni rade de restu nu merita sa intre intro factiune asa de op va face sigur abuz i face pe oameni sa se simta prost nu merita sa intre in S.W.A.T

Dionis pentru a ajunge S.W.A.T. trebuie sa faci cerere up de la politist dupa ce ai un timp ca acesta.
Te rugam sa refaci cererea (pentru politist) la sectiune de politie!

GhostRiderST te rog sa nu mai comentezi la nici o postare daca nu te afli in staff!!

:contra:Nu merits , jignesti civilizati , Nu ai respect de la mine , Cei care ma respecta ii voi respecta si eu pe ei

Edited by NASA_MC
Am auto correctare

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Dan1kDuca
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? :Dan1kDuca
      2.  Ce factiune doresti ? :Politie 
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? :Cred ca sunt activ si sunt potrivit ca politist deoarece intalnesc multi hackeri si nu se opresc de bhop etc..
      4.  Ai citit regulamentul ? :  Legea va fi aplicata mereu fie ca vreti fie ca nu vreti !
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? :3-8 sau mai sus 
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? :Nu am avut si nici nu ma gandesc sa am!
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Da,sa opresc raul din oras si sa dau intrun player doar daca ma omoara si sa fiu activ
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? :  destul de ok 
    • By proxi767
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? : proxy767
      2.  Ce factiune doresti ? : Poliție
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Vreau sa apăr orașul de rele și mereu mi-am dorit să am această experiență!
      4.  Ai citit regulamentul ? : Voi proteja mereu orasul de rele
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : Depinde, minim 2 ore maxim 7 sau 8 ore. 11AM-9PM sau 12PM-11PM etc. Înțelegeti :))
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nope. Nu am avut nici un confilct.
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Da. Să fiu activ, sa atac facțiunile: Terro,Mafie,Dealer,Robber și să îi ajut (și) să nu-i atac pe Civili și pe cei din clanul meu!
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Păi... Pe PS4 de nota 84.51 si pe MC 78.89!

Mulțumesc pentru timpul acordat citirii cereri mele! 
    • By Dionis
      1.  Cu ce nick  joci pe server ? : Dionis.
      2.  Ce factiune doresti ? : Poliție.
      3.  Ce te-a facut sa alegi aceasta factiune ? : Faptul că pe server sunt mai mulți răufăcători decât oameni ai legii.
      4.  Ai citit regulamentul ? : Voi proteja mereu orașul de rele.
      5.  Daca vei fi acceptat in ce interval de ore ai putea fi on ? : Aproape non-stop. Nu am altceva de făcut, dat fiind faptul că am trecut de învățământul liceal.
      6.  Ai avut conflicte cu un membru staff ? Daca da de ce ? : Nu, nu am avut niciun conflict cu niciun membru Staff.
      7.  Sti ce trebuie sa faci ce membru al factiunii ? : Bineînteles, am grijă la răufăcători și las jucătorii obișnuiți în pace.
      8.  Cum te descri ca jucator al GTA-ului ? : Pe o scară de la 1 la 10, mă autoevaluez cam pe la 9,25. (O mică aroganță, că tot am terminat m1) :))
    • By criper
      Nume:Radu Breaur. NumeInJoc:criper.  As vrea cerere de job Politist pentru gta. pentru ca as vrea sa pun playeri rai in inchisoare. Ma joc de ceva timp si cred ca sunt gata. Nu am casa inca pentru ca sunt toate cumparate. Sunt bun la pvp si stiu sa folosesc riot shield.