TwiSsTer

Cerere [Helper] by SiReX

Recommended Posts

TwiSsTer    3

1) Nume: Tcaciuc Iustin

2)Nume in joc: SiReX

3) Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Am sa raspund sincer precum si zice aici 1. Am luat ban 4Ore motiv Camp Mai fac si pvp din cand in cand. 2. Am luat kick deoarece am fost buguit in harta. Si de 2 ori mute. Odata 10 minute si odata 2 ore

4) Descriere scurta,35-40 cuvinte: Eu sunt Tcaciuc Iustin Constantin. Sunt nascut in anu' 2003 luna Martie ziua 15. Sunt un baiat cu o fire mai sportiva cat si amuzanta. Imi place sa fac des exercitii pe baza corpului meu. Ma joc mult pe pc,pe "toloaca" cu prietenii deoarece eu stau la tara. In timpu' liber ma mai si preocup cu cititu si desenatu. Nu prea stiu ce sa mai zic despre mine daca voi fii acceptat ne vom cunoaste mai bine.

5) Adresa (ID) Skype:tcaciuc.iustin

6) Nick+ID discord (obligatoriu) TwiSsTer#1047

7) Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da detin un microfon.

8) Primele 7 cifre din CNP :5030315

9) Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival

10) Cat timp poti dedica serverului:3/4 ore in timpu' scolii si in vacanta destul de mult.

11) De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Deoarece de multe ori vad ca sunt singur pe server si vad reclama si injuraturi singur ma refer la modu' ca am ultra si nu mai e nimeni in /list sa se ocupe de server de aceea as dorii sa devin helper pe server. 

12) Ai citit regulamentul?: De ce l-as citi ? 

• Like 1

Jeppe    2

:pro: Din ce am vazut eu esti activ si meriti o sansa.

giphy.gif

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.