Sign in to follow this  
Ad3l1N farmskins.com

Cerere Helper

Recommended Posts

• Nume:  Stuparu Marius Adelin
  • Nume in joc: Ad3l1N
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Jail , Ban Ip (A fost o gluma ca mi-am luat unban instant ) 
  •  Descriere scurta,35-40 cuvinte: Am 13 ani , fac 14 pe 11 septembrie , ma joc Minecraft , CS:GO , Rocket League etc.. Imi place sa ajut oamenii si tin mereu cu dreptatea. Sunt destul de activ si imi doresc destul de mult acest grad.
  • Adresa (ID) Skype: :\ Am o problema , nu il stiu :|  ( Atat stiu - Nume skype : Ad3l1N )
  •  Nick+ID discord (obligatoriu):  Ad3l1N#0181
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da , pot participa in conferinte vocale.
  • Primele 7 cifre din CNP : 5030911 ( Stiu ca imi vedeti varsta ^^ )
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Prison si Skyblock.
  • Cat timp poti dedica serverului: Aici chiar depinde , acum cat timp suntem in vacanta pot sta de la 4 pana la 6 ore pe zi.. Ma plictisesc si eu , sunt un om normal. In timpul scolii maxim 2 ore pe zi.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Vreau sa ajut comunitatea Addicted2 . Am observat ca dimineata in special nu sunt prea multi Admini / Helperi etc. on si eu sunt pe server in acel timp.
  • Ai citit regulamentul?: Da.

:contra: regulament necitit si skype este obligatoriu, id-ul inseamna email-ul/gmail-ul tau pe care l-ai folosit pentru ati crea contul dar fara @yahoo/gmail.com

Regulament necitit? :| Il am intr-un folder pe desktop si ma mai uit pe el din cand in cand.. acolo scrie Discord ( obligatoriu ) la skype nu... Ca un prieten mi-a zis altceva de id.. 

aha.. trebuia sa scriu De ce l-as citi? :\ pai eu cand am citit regulamentul si am vazut ca scrie asa am crezut ca e o ''gluma de la Staff la player'' :\

Edited by Ad3l1N farmskins.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this