Alaga-NoReal

Cerere unban Alaga2k

Recommended Posts

• Nick:Alaga2k
  • Pe ce subserver ai primit ban:Lobby-Global
  • Numele membrului din staff care te-a banat:Valyyyyyy
  • Dovezi:Imi este lene sa fac poza dar Fac :)) - https://imgur.com/hCFwocM
  • Alte detalii: Hai sa va povestesc vechea poveste : Eu am fost staff pe server ,, Domnul Ryuu mi-a dat remove pentru ca nu am intrat 8 hr pe server .. A dat remove la 15+ staff si a iesit .. mi-a dat remove dar nu mi-a scos gradul .. A durat 5 zile pana sa imi scoata gradul ..Eu fiind suparat ca el a facut acest lucru m-am apucat sa fac abuz ..  EU NU VAD ,DE CE AM BAN PE SERVER ! PENTRU ABUZ REMOVE DAR NU BAN ! SI TOTI AU CREZUT CA AM PLECAT LA HELLGAME! EU CAND M-AM DUS LA EI NU ERAM STAFF ! OK? doar cei care sunt vechi o sa stie de aceasta poveste cei care sunt noi o sa dea CONTRA ! Si mai am un argument : Am primit ban pentru un motiv .. o sa vedeti in poza .. :( Pup Kara ,Alexandru96 Demon <3 Valyy eu tot te iubesc sa sti chiar si cu ban ! Tot ramai preferatul meu dupa alexandru96 ! Va pup ! <3 
Edited by Alaga-NoReal

Zynrox    6

Deci sa inteleg, daca abuzezi dupa ce ai primit remove mai trebuie primit inca odata remove dar nu ban? Glumesti copile, ai primit ban pentru ca ai afectat serveru, ai abuzat si ai dat ban. Gandeste inainte sa faci ceva, ii mai bine pentru tine pe viitor.

• Sad 1

Acum 51 minute, MaxLupuMoldovean a spus:

domnule zynrox tu esti nou pe server? ?? eu am spus ca am abuzat de grad ,. e vina lor ca nu au scos gradul eu vreau unban doar ca sa joc cu un prieten care o sa fie youtuber pe server

daca nu o sa-mi fie scos banu-ul o sa platesc inteles?

Edited by Alaga-NoReal

Zynrox    6

Nou pe server? Poate tu esti mai nou decat mine, stiu tot ce s-a intamplat cu tine, am fost 'de fata' daca intelegi ce doresc sa spun. Pai cum e vina lor? Daca au avut alte probleme, tu ti-ai asumat o responsabilitate cand ai facut acel abuz, adica responsabilitatea de a primi ban, crezi ca ii pasa la cineva ca o sa joci cu un youtuber.

Guest
This topic is now closed to further replies.