Sign in to follow this  
kyleplaysmu

Concurs.

Recommended Posts

kyleplaysmu    8

Concurs

Salut, astazi m-am gandit sa mai organizez inca un concurs pe sectiunea Skyblock.Acest concurs se va desfasura in perioada 16.09.2017 - 23.09.2017 si consta in crearea celei mai frumoase insule.

Pentru a te inscrie in acest concurs, trebuie sa raspunzi la acest topic cu urmatorul model:

• Numele de pe server:
  • Poze,filmari cu insula voastra:
  • Alte detalii:

Premiile sunt urmatoarele:

• Locul 1 : Rank Legend
  • Locul 2: Rank Hero 
  • Locul 3: Rank Ultra 

Si pentru cei din team premiile o sa fie astfel:

-Locul 1: 50k la fiecare membru 

-Locul 2: 30k la fiecare membru

-Locul 3: 15k la fiecare membru 

Eu, Kingsman29 si Kara vom alege castigatorii pe data de 23.09.2017 la ora 18:00

Contest.

Hello, today I thought to organize a contest on skyblock.This contest will unfold in the period 16.09.2017 - 23.09.2017 and he consist in building the most beautiful island.

To sign up in this contest, you have to respond to this topic with next model:

• The name from the server:
  • Photo or video with your island:
  • Another details:

The awards is the next:

• 1st Place: Rank Legend + 500k
  • 2nd Place:Rank Hero + 250k
  • 3rd Place: Rank Ultra + 125k

I, Kingsman29 and Kara will chose the winners on date of 23.09.2017 to 6 p.m

Proxi    0
La 13.09.2017 at 8:30, kyleplaysmu a spus:

Nume pe server: Proxi

Poze sau video: ... (nu pot pune ca imi zice ca nu am desi am)

Alte detalii: Am 21 de ani si mda...level is in momentul postarii 568, sunt singur pe is (ati scris gresit Rank Hero total =) ), am doar 3 zile pe server 

PS. sper sa joc pe server cat mai mult(pe alte servere nu e asa funny)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kyleplaysmu
      Cereri Helper

Dragi prieteni si iubitori ai serverului nostru de Minecraft, play.addicted2.ro este unul dintre cele mai populare și mai puternice servere de Minecraft din România. Înainte de a fi o echipă, suntem prieteni, uniți de un scop comun și conduși de multă pasiune. În continuu ne dezvoltăm echipa căutând oameni implicați care își doresc să lucreze în acest domeniu. Facem calcule din timp și dorim să ne mărim Staff-ul cu un coleg Helper.

Cerințe:
      Experiență de minim 1 luna; Persoană responsabilă, organizată și eficientă în gestionarea activităților; Persoană care acționează din proprie inițiativă; Aptitudini foarte bune de comunicare și muncă în echipă; Atenție la detalii; Minim 30 postari pe forum; Respectarea regulamentelor si activitate in proiectele de dezvoltare a serverului.  
      Dacă eşti interesat/ă de acest rol şi îndeplineşti criteriile de eligibilitate, te rugăm să creezi un topic nou respectând modelul de mai jos
      Ne rezervăm dreptul de a contacta doar aplicanţii care îndeplinesc criteriile de selecţie prezentate mai sus.

Model:
      Titlu: Cerere Helper =sectiune=
      Nume:  Nume in joc:  Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Descriere scurta,35-40 cuvinte: Adresa (ID) Skype: Nick+ID discord (obligatoriu): Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Primele 7 cifre din CNP: Cat timp poti dedica serverului: De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Ai citit regulamentul?:  

Atentie!
      Doar membrii staffului au drept de vot in cereri. Trebuie sa primiti minim 4 voturi pro pentru a intra in perioada de proba. Numărul celor selectați depinde de nevoile curente și/sau viitoare ale secțiunii.  Aveti dreptul la 1 cerere pe saptamana, asa ca, faceti bine si completati cererile cum trebuie.  

Regards,
      Addicted2.ro Team
    • By kyleplaysmu
      Cererile de helper sunt deschise, asa ca va asteptam cu o cerere de helper!
    • By EriKocane
      pls unban va rog ma jucam linistit pe skblok si n am facut nimic,nu am hack.Cel care mi a dat ban este ManuFermecatu21.Multumesc.....numele meu pe mc EriKocane.
    • By kyleplaysmu
      Concurs

Salut, astazi m-am gandit sa organizez un concurs pe sectiunea Skyblock.Acest concurs se va desfasura in perioada 26.08.2017 - 30.08.2017 si consta in crearea celei mai frumoase insule.

Pentru a te inscrie in acest concurs, trebuie sa raspunzi la acest topic cu urmatorul model:

Numele de pe server: Poze,filmari cu insula voastra: Alte detalii:  
      Premiile sunt urmatoarele:

Locul 1 : Rank Legend + 500k Locul 2: Rank Hero + 250k Locul 3: Rank Ultra + 125k  
      Eu, Kingsman29 si Kara vom alege castigatorii pe data de 30.08.2017 la ora 20:00

Hello, today I thought to organize a contest on skyblock.This contest will unfold in the period 26.08.2017 - 30.08.2017 and he consist in building the most beautiful island.

To sign up in this contest, you have to respond to this topic with next model:
      The name from the server: Photo or video with your island: Another details:  
      The awards is the next:
      1st Place: Rank Legend + 500k 2nd Place:Rank Hero + 250k 3rd Place: Rank Ultra + 125k  
      I, Kingsman29 and Kara will chose the winners on date of 30.08.2017 to 8 p.m

PENTRU A NU TRISA, M-AM GANDIT SA VERIFIC DACA INSULELE INSCRISE IN CONCURS, APARTIN PLAYERILOR CARE AU POSTAT IN ACEST CONCURS.CASTIGATORII VOR FI ANUNTATI LA 20:30 SI INSULELE VOR FI VERIFICATE LA 19:10.