CEO

MuAddicted DB NOU !!!

Voteaza noul sezon MuAddicted !!!  

27 members have voted

1. 1. Ce sezon doriti sa jucati pe noul db MUADDICTED ?

Recommended Posts

On 02/12/2017 at 12:51 PM, Doomeed said:

Salut...se pare ca a trecut o luna de cand serverul este in beta. Ideea este cat mai dureaza pana la deschiderea oficiala...ma gandesc ca multi dintre noi vor sa joace pe acest server. O zi placuta! :)

ai intrat pe server ? 1 singur om l-am văzut sa joace si sa raporteze buguri ... toți vor sa joace dar nimeni nu intra pe beta 1 singur om o sa primească credite MOCA !

In alta ordine de idei săptămâna asta sv se va deschide oficial dacă se vor mai găsi buguri grave vom reveni la s3 nu avem cu cine sa implementam s6 ca nu vor sa ajute playeri ...

Salut....observ ca nu se mai vede nici o activitate pe formum si nici pe site...v-ati pronuntat ca dati drumul la serv de saptamana trecuta,dar nu ati dat(ori vorbeati de alt server?) in alta ordine de idei sper cel tarziu sa dati drumul la inceputul lunii Ianuarie la server. Multa bafta in continuare si Sarbatori Fericite sa aveti !!

Se pare ca asteptam cu totii deschiderea oficiala. Ideea este ca trebuie sa mai intre lumea pe BETA server sa il testeze si sa anunte problemele ce apar pe acest sezon. Sper, cat mai rapid posibil sa se deschida oficial.Sarbatori fericite!!

Hola podría yasha, informar la fecha exacta de la apertura.

Pienso elaborar un tema para publicidad en mi continente de gamers latinos. Para ellos es necesario la versión según el resultado de la encuesta y la fecha de apertura del servidor...

On 2/10/2017 at 2:30 PM, CEO said:

Dragi iubitori ai MMORPG-ului, dupa o perioada destul de lunga de absenta am decis sa revenim cu un db nou, am deschis acest topic pentru a veni cu propuneri idei pentru noul db !

Atasez si un poll pentru a vota noul sezon !

Exemplu : Serverul va fi low XP 100X + bonus, Grand Reset functional, limitare de reset saptamanala si fara reguli.

Casi siempre esto es común en los clientes,  a continuación un  dll.fail

Image

https://ibb.co/dDfNGm

On 4/12/2017 at 4:33 AM, CEO said:

ai intrat pe server ? 1 singur om l-am văzut sa joace si sa raporteze buguri ... toți vor sa joace dar nimeni nu intra pe beta 1 singur om o sa primească credite MOCA !

In alta ordine de idei săptămâna asta sv se va deschide oficial dacă se vor mai găsi buguri grave vom reveni la s3 nu avem cu cine sa implementam s6 ca nu vor sa ajute playeri ...

Spanish.

Buen día, una sugerencia, mu client y interface.

La interface dentro del juego causa demasiada lentitud a los jugadores, mapas Arena y Lorencia.

Ha mi parecer es recomendable el client del juego por defecto, genera mas confianza y originalidad al momento de competir con otros servidores.

Respecto a la experiencia en el juego, a la actualidad las personas no buscan servidores medium, si es facil debe ser facil y si es difícil pues que sea difícil.

El mapa de Arena es recomendable bloquear su entrada o por lo menos restrinjir las jaulas a los jugadores. Puesto que genera escasea de usuarios en el resto de los mapas.

Seria buena una experiencia fácil por la disponibilidad de servidores de MUOnline PC. Esto ara mas fácil entrar en el mercado. 

Bueno sin mas que decir esto es una critica constructiva es responsabilidad del equipo si aplicar algo de lo que he aquí aportado.

English, Google traslate

Good day, a suggestion, a client and an interface.

The interface within the game causes too much slowness to the players, maps Arena and Lorencia.

In my opinion, it is recommended that the game client by default, generates more confidence and originality when competing with other servers.

Regarding the experience in the game, today people do not look for medium servers, if it is easy it should be easy and if it is difficult then it is difficult.

The Arena map is advisable to block its entrance or at least restrict the cages to the players. Since it generates scarcity of users in the rest of the maps.

An easy experience would be good for the availability of MUOnline PC servers. This is easier to enter the market.

Well without more than saying this is a constructive criticism is the Staff's desicion if you apply something of what I have contributed here.

Rumano  , Google traslate

O zi bună, o sugestie, un client și o interfață.

Interfața din joc provoacă prea multă încetinire jucătorilor, hărțile Arena și Lorencia.

În opinia mea, este recomandat ca clientul jocului să devină implicit, să genereze mai multă încredere și originalitate atunci când concurează cu alte servere.

În ceea ce privește experiența în joc, oamenii de astăzi nu caută servere medii, dacă este ușor să fie ușor și dacă este dificil atunci este dificil.

Harta Arena este recomandată să blocheze intrarea sau cel puțin să restricționeze cuștile jucătorilor. Deoarece generează un deficit de utilizatori în restul hărților.

O experiență ușoară ar fi bună pentru disponibilitatea serverelor PC MUOnline. Acest lucru este mai ușor pentru a intra pe piață.

Ei bine, fără a mai spune că este vorba de o critică constructivă, este descifrarea personalului dacă aplicați ceva din ceea ce am contribuit aici.