Anndreii

Cerere Helper

Recommended Posts

●   Nume: Andrei

• Nume in joc: Anndreii 
  • Varsta:16
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Sincer nu mai stiu.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte:Sunt un baiat respectuos,inteligent,de treaba si imi place foarte mult sa lucrez in echipa. :P
  • Adresa (ID) Skype: samy.nykulae02
  • Nick+ID discord (obligatoriu):TheBest#8438
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Da,pot participa,si da am microfon cu casti.
  • Primele 7 cifre din CNP :5010930
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival
  • Cat timp poti dedica serverului:4-5 ore pe zi,chiar si mai mult in week-end.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Sa ajut serverul,sa-i sanctionez pe cei care nu respecta regulamentul.
  • Ai citit regulamentul?:Da.
Edited by Anndreii

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By EduardVirlezanu
      Nick:KrAzZzY Pe ce subserver ai primit ban:Survival Numele membrului din staff care te-a banat:LaurNdC1 Dovezi:https://imgur.com/a/OqDXu Alte detalii:ADica iteme op wai esti nebun orice playeri poate avea iteme op unban ban degaeba wtfff De ce ai primit ban:nush singur cand dau sa intru pe sv ban 
    • By Anndreii
          ●   Nume: Andrei
      Nume in joc: Anndreii  Varsta:16 Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora):Cateva mute-uri cred. Descriere scurta,35-40 cuvine: Imi place sa ma joc mult minecraft,sa ajut playeri cu tot ce stiu,imi place sa fiu fericit! ☺ Adresa (ID) Skype: samy.nykulae02 Nick+ID discord (obligatoriu):TheBest#8438 Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale:Da am microfon! Primele 7 cifre din CNP :5010930 Pe ce sectiuni esti cel mai activ:Survival Cat timp poti dedica serverului:3 ore(in week-end 5-6) De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului:Sa ajut serverul si pe cei din staf. Ai citit regulamentul?:Da,am si votat!
    • By BLitsFZR
      1) Nume: Ioan P.
      2)Nume in joc: BLitsFZR
      3) Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Cu toata sinceritatea , n-am fost "pedepsit" .( Chiar daca in unele cazuri era necesar =) )
      4) Descriere scurta,35-40 cuvinte: Sunt "BLitsFZR" , "FZR" venind de la Fortza Rapid  .( Da, sunt Rapidist . ) Momentan nu ma ocup cu ceva anume . Din intamplare , in urma cu cateva saptamani , mi-am propus sa vad cum se descurca Addicted-ul , si am ajuns sa-mi petrec timpul liber la voi pe server . Stau pe server , ma joc , iar la un moment dat mi-a trecut prin cap sa fac aceasta cerere . Si uite-ma aici !
      5) Adresa (ID) Skype: blits.rapid
      6) Nick+ID discord (obligatoriu)  BLits#7363           <<<Cred ca asta este , habar n-am.
      7) Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da , am si din ala. 
      8) Primele 7 cifre din CNP : 1980111
      9) Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Inainte de wipe-ul asta , jucam pe Prison ( Am castigat si un event acolo , da-ma dracu' ) . Iar acum doar pe Survival .
      10) Cat timp poti dedica serverului: 2-3 ore presupun .
      11) De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Sa-i ajut in primul rand . 
      12) Ai citit regulamentul?: Cine stie ? Si asa era scris cu un gri deschis ,de am citit regulamentele: staff si jucator de doua ori...=))

• By elastic1
      Ii vre-un bug? Nici Laur nu are explicatie :)) 
      Si anume doar cu "Oak Wood " altceva nu merge, am incercat. 

https://imgur.com/qYeOdAM
      https://imgur.com/XKbXUtM
    • By Bancu
      E picat serveru de survival 1.12 , stie cineva ceva ?