Sign in to follow this  
BogdanM

Cerere Helper

Recommended Posts

• Nume: Mandița Bogdan
  • Nume in joc: BogdanM
  • Varsta: 15 ani.
  • Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Doar 2 abateri la care am primit mute.
  • Descriere scurta,35-40 cuvinte: Salut mă numesc Mandița  Bogdan, am 15 ani și învăț la Liceul Tehnologic pe Sculer, sunt un tip cu umor și foarte prietenos dar știu să mă opresc când e cazul și sunt serios, îmi place să păstrez liniștea și totul să fie ca la carte. Sunt în clasa a 9A, sunt genul de persoană căruia îi dai ordine și le face, deasemenea îmi place foarte mult să cunosc cât mai multe persoane. Nu pot spune că joc minecraft de mult timp dar joc din plăcere și din plăcere înveți multe. Îmi place munca în echipă pentru că unde sunt mulți puterea crește.
  • Adresa (ID) Skype: 0738567645 (este făcut pe un nr)
  • Nick+ID discord (obligatoriu): BogdanM#1239
  • Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Dețin microfon, depinde de starea mea de spirit dar în general pot participa la conferințe vocale.
  • Primele 7 cifre din CNP : 5020921
  • Pe ce sectiuni esti cel mai activ: Survival
  • Cat timp poti dedica serverului: În cursul săptămânii 5 ore dacă am fost ocupat și dacă nu am avut nimic de făcut probabil 7 ore, în weekend cam toată ziua dacă nu am ceva de făcut.
  • De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Pentru că serverul este în continuă dezvoltare și are nevoie de cât mai mult sprijin pentru a crește și aș vrea să ajut și eu.
  • Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit. Și mi-am propus să îl citesc de câte 3 ori pe săptâmână.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this