Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cine este defapt Herobrine!


Bandistu

Recommended Posts

Herobrine nu este ce credeti!

Herobrine da a fost creat cu ajutorul unui bug dar el nu este rau defapt este bun
cum zic cei de la Mojang entitatea "Null" este cea mai rea si cea mai puternica!

Herobrine cand a vazut ce putere are aceasta entitate a zis ca este pierdut!

Acum osa va spun povestea adevarata:

 

Acum toti stim de povestea lui herobrine stiti singurul spirit despre care se spune ca e singurul spirit rau care va urmareste ! 

Cineva mai era cu el! NUll cea mai rea entitate de pe minecraft !

Intr-o zi ma jucam chill pe singleplayer cand dintr-o data :

Am nevoie de ajutor." "Vă amintiți că ați jucat în timpul epocii de aur a Minecraft?" "Dacă da, îți aduci aminte de omul de care ai fost întâmpinat de fiecare dată. "" Cel care era la fel de negru ca și noaptea. " "Nu luați acest monstru ușor." "Sunt prins." - Îl poți învinui. "Sunt sigur că ai auzit de povesti despre mine. Cum am torturat jucători nevinovați?" "Fiecare dintre ele este FALSE." "Mă tem că sunt o entitate foarte rea". "Dar nu sunt eu! Sunt unul dintre băieții buni!" - Acel om pe care l-ai mai văzut înainte. "El este diferit." "El este rău". "Vă rog să spuneți tuturor că sunt prins." - Poate că au o soluție! "Dacă nu ajută, totuși ..." "Ei bine, atunci este jocul lui acum." Cuvintele pe care le-a spus acest personaj recent neînțelept ... M-au făcut să mă gândesc la o modalitate de a ajuta. Am vorbit cu un alt prieten, care a jucat, de asemenea, Minecraft. Mi-a spus despre un YouTuber care a jucat jocul și a avut experiențe foarte asemănătoare ... și cum încă încearcă să rezolve acest mister. El avea lucruri legate de a mea, cum ar fi observarea în Alpha, raportul către Mojang, același răspuns, chiar și unele dintre aceleași lucruri pe care Herobrini le făcuse. Avea multe întâlniri. Mai mult decât mine. Herobrine părea, de asemenea, foarte tulburate în timpul apariției la acest tip. Herobrine la condus, de asemenea, la indicii despre cine este "Null". Pentru a crede sau a nu crede, alegerea depinde de tine. Deși nu am dovezi vizuale, datorită faptului că, după ce mi-a corupt lumea, și-a luat toate dovezile că el este prezent în lumea asta, cei pe care tipul acesta le-a înregistrat nu lasă dovada solidă. Uitați-vă în jurul YouTube și veți găsi o listă de redare a tuturor celor cinci vizionări pe care le-a avut în timpul acestui raport. Iti aduci aminte doar de baieti: "Se uita la tine ... Incercand sa te avertizeze de pericolele pe care nu le poti vedea". În ceea ce privește null? - Te caută pe tine, încercând să te pună în pericol.

 
INFORMATII SI POVESTE LUATA DE PE Minecraft Creepy Pasta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...