manailanicu54

Ban aiurea.

Recommended Posts

• Nick:nicku666
  • Pe ce subserver ai primit ban:skyblock
  • Numele membrului din staff care te-a banat:k0nix
  • Dovezi:https://imgur.com/a/8qXPO
  • Alte detalii:Ba frate am avut un pickaxe cu eff 35 umb 35 si fortune 35 si am primit ban.si av zic de unde il am.Am omorat pe unu ronald si a avut pickexu si dupa am murit si mi la luat iar ronald si la pus la ah cu 1$ si eu l-am cumparat si voi ce faceti imi dati ban...pai frate mam chinuit ca prostu sa fac points sa imi iau flyer si acuma ma si banati....insemnca ca am muncit degeaba pe sv

Regulament-ul spune ca nu ai voi cu itm modate . Le primesti le arunci . Ori le dai unu-i staff .

+ ai gresit sectiune , aici este survival .

• Thanks 1

el mia dat ban direct nici macar sa imi zica....ba frate nu ai voie....nu mia zis nimica direct ban.dar lui ronald il are de cand a sa dat wipe si lui nu ia facut nimeni nica si mie direct ban ca ronal la avut primu.si i la dat adminu...inapoi ia facut control si nu a luat ban....si adminu i la lasat si mie nici mcar nu zice aruncal frate ca iti iei ban pentru el..ba macar atata.

Guest Sefubanilor96

E pick Firework dai unban il poti loa dela Crate Diamond de acolo cred ca pica 

E legal daca e din kit!

:acceptat:

Ai primit unban.

Cât despre itemele cu 35, sunt din kit-ul firework care sunt doar ale Sponsor-ului iar el a dat tuturor, cine este prins cu el este verificat și după sunt confiscate.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.