mcsky

Cel mai incompetent si prost staff , ever !

Recommended Posts

Nu imi pasa de podelul vostru , vreau doar sa va sugerez sa nu mai faceti pe desceptii si sa mai ascultati si de altii , dar in fine , nu am cu cine imi bate capul , cu toti incompetentii , incercati sa va lasati de asta , nu e de voi , cand incearca omul sa faca o propunere va bateti joc ,daca zice omul ceva va bateti joc , cel mai prost server ever .... adica nu server-ul e prost , staff-ul incompetent , si prost tot odata , nu fac referire la toti ,am si cativa prieteni aici , chiar daca nu multi , dar in rest , nu am vazut staf mai prost ca acesta ! 

Multumesc anticipat ! 

Invata sa asculti de persoanele mai mari in rank si care au mai multa experienta in ceea ce inseamna optimizare.. tu mereu veneai la mne si ma "frecai la cap" cu hopperele tale cand iti spuneam clar ca nu se poate tu tot continuai subiectul + comentai la alti membrii superiori din staff.. ca urmare ceea ce ai facut pe alte servere luai remove in primele 5 minute.. revizuieste ceea ce spui si schimba-ti gandirea mai bine. Si mai invata regulamentul... ca se vede ca il refaci dupa propriul gust.. ca urmare de aceea ai luat remove ai fost incompetent sa respecti niste reguli si sa incerci sa ai o decenta fata de gradele mai mari continuand subiecte inutile.

Guest
This topic is now closed to further replies.