ZedFN

Cerere Helper ZedFN

Recommended Posts

Prenumele tau:Ciprian
Cu ce nick-uri joci pe server:ZedFN
Primele 7 cifre din CNP:5030114
Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper:Maturitatea,munca in echipa,ajutarea playerilor
Ai citit regulamentele? :Buna intrebare
Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?:2 zile si jumate
Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?:Prânz Seara

7 minutes ago, WhisKIE said:

:contra: Nu meriti,esti traper,limbaj neadecvat

Nu  am facut nici un trap cand ai venit la mn pe is ai vazut ca am dropper ti-am dat /is ban Whiskie ca ai folosit fly pe insula mea

:contra: ai facut un the dropper, nu ai specificat pe un sign ca e risc de a muri si pierde iteme deci, se considera trap. Nu prea esti activ in chat, jignesti pe toata lumea, scrii abuziv cu caps (nu respecti regulile chatului).

18 hours ago, Silver 1 said:

:contra: ai facut un the dropper, nu ai specificat pe un sign ca e risc de a muri si pierde iteme deci, se considera trap. Nu prea esti activ in chat, jignesti pe toata lumea, scrii abuziv cu caps (nu respecti regulile chatului).

Pai normal ca daca este the dropper mori,la ce te referi sa fiu activ ,in chat nu sunt helper sunt membru,nu am facut nici odata trap,spam sau sa scriu cu caps

Edited by ZedFN

Acum 2 ore, ZedFN a spus:

Pai normal ca daca este the dropper mori,la ce te referi sa fiu activ ,in chat nu sunt helper sunt membru,nu am facut nici odata trap,spam sau sa scriu cu caps

Acum 22 ore, ZedFN a spus:

Nu  am facut nici un trap cand ai venit la mn pe is ai vazut ca am dropper ti-am dat /is ban Whiskie ca ai folosit fly pe insula mea

:contra:doar dupa ce ți-am zis eu

Guest
This topic is now closed to further replies.