Dubixo

Cerere helper Dubixo

Recommended Posts

Prenumele tau: Alexandru 
Cu ce nick-uri joci pe server: Dubixo
Primele 7 cifre din CNP: 
5030211
Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper: Sunt serios, cunosc regulamentul bine, interactionez cu playerii calumea si cred ca sunt pregatit de functia de Helper.
Ai citit regulamentele? : Buna intrebare 
Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?: Am 1.48, dar nu sunt ore facute afk, sunt ore pe server si joc de 2 saptamani, deci.. se vede cat de mult ies pe afara.
Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: Dimineata Seara

:contra: 
1-Nu stii sa vorbesti.
2-Te iei in gura cu toti.
3-Nu esti activ.
Aici am cateva printscreens cu limbajul lui fata de helperii actuali!Consider ca acest om nu merita functia de helper! https://imgur.com/a/YFt4o
Intre timp pe server Dubixo al meu face ore fiind afk(+e un bug cu punctele dar nu suntem la capitolu asta)

Edited by NAftAlinAAA
Ma bate romana asa putin =))

15 minutes ago, NAftAlinAAA said:

:contra: 
1-Nu stii sa vorbesti.
2-Te iei in gura cu toti.
3-Nu esti activ.
Aici am cateva printscreens cu limbajul lui fata de helperii actuali!Consider ca acest om nu merita functia de helper! https://imgur.com/a/YFt4o

Nu inteleg, ce-s cu pozele alea? Ala ma face noob indirect si tu-mi zici sa tac, ai vrea sa-ti raspund, da boss? :))

Ia-te cu WhisKie de mana taticule, cum ar spune WhisKie "ma impresionezi?!", nu ma iau in gura cu niciun player, doar cu tine si WhisKie si nici cu voi nu m-am luat in gura, dar ati dat ban pe motivul "cerseala la playeri", "prelungire, cand nu era prelungire", vorbiti intre voi cand cineva va face reclamatie sa dea helperii de pe sectiunea respectiva contra si dupa te intrebi ce am cu voi doi.

:contra: te vad prin chat destul de activ,dar nu te-am vazut sa oferi vreun sfat bun unui player,iar comportamentul si limbajul vizavi de staff este de asemenea la fel de..porcos ca limbajul fata de jucatori.

Sfaturi: 1)Cere-ti scuze de la fiecare membru staff pe care l-ai jignit.2)Ofera sfaturi jucatorilor noi,nu ii mai jigni (daca iti scrie cnv in msg prostii exista: /ignore ). 3)Poarta-te si gandeste ca un helper. Sper sa fi inteles ceva, te asteptam cu un alt topic saptamana viitoare!

Acum 20 ore, Silver 1 a spus:

:contra: te vad prin chat destul de activ,dar nu te-am vazut sa oferi vreun sfat bun unui player,iar comportamentul si limbajul vizavi de staff este de asemenea la fel de..porcos ca limbajul fata de jucatori.

Sfaturi: 1)Cere-ti scuze de la fiecare membru staff pe care l-ai jignit.2)Ofera sfaturi jucatorilor noi,nu ii mai jigni (daca iti scrie cnv in msg prostii exista: /ignore ). 3)Poarta-te si gandeste ca un helper. Sper sa fi inteles ceva, te asteptam cu un alt topic saptamana viitoare!

Cum a zis deci :contra:

Guest
This topic is now closed to further replies.