Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[MODERATOR] AlexMasterRO


AlexMasterRO

Recommended Posts

Cerere grad MODERATOR

 

✦ Nume: Tușinean Alexandru

✦ Vârsta: 16 ani

✦ Buletin: 5020512

Motiv: Pe la vârsta de 12 ani, Tatăl meu mi-a cumpărat un cont de MineCraft pe care acum nu îl mai am. După ce am descarcat MineCraft și m-am jucat pe un server Premium, nu dau nume, am văzut ca toată lumea avea rank pe server și îmi doream și eu. Așa că am apelat tot la tatăl meu. El nu a vrut, dar mi-a dat o idee excelentă, care era: "Alex, de ce nu îți faci propriul server de MineCraft? ". De atunci m-am apucat să îmi fac un server, tot mă documentam de pe net, pluginuri de skywars, anti-cheat etc. La sfârșit a ieșit o versiune " alpha " a serverului. Dar atunci mi-am dat seama: "De unde plătesc eu hosting pentru server?". Am pus serverul într-un folder de pe partiția mea de backup și zace acolo de doi ani, sperând că în viitor, îmi voi deschide un server propriu al meu. Dar până atunci, am decis sa mă alătur serverului Addicted. DIN ACEASTĂ EXPERIENȚĂ, MI-AM DEZVOLTAT CUNOȘTINȚELE ȘI CRED CĂ POT STĂPÂNI O ASTFEL DE RESPONSABILITATE.

ID Discord: #6223

✦ Experiență: Medie, în mânuirea comenzilor și combaterea hackerilor

✦ Timp oferit forumului: aprox. 3 ore pe zi, aprox. 4 ore în weekend sau vacanțe

✦ Secțiune: BEDWARS

 

Mulțumesc,

Tușinean Alexandru

Edited by AlexMasterRO
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...