Mining

Cerere =Mining=

Recommended Posts

Prenumele tau:Roberto 
Cu ce nick-uri joci pe server:Am jucat cu numele de robyroberto10 dar acum joc pe Mining
Primele 7 cifre din CNP:5030405
Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper:Imi place chiar foarte mult acest server, imi place colectivul si mai ales Leader-ul, doresc sa propulsez in functia de Helper deoarece imi place sa ajut playerii, cu ce pot.
 Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?:Din pacate am putin, deoarece mi-am schimbat contul si nu am avut timp sa ma joc.Dar va promit  ca o sa fac muulte ore.
Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: Prânz Seara(Deoarece pe la ora 14:00 vin de la scoala)

:pro: Imi place foarte mult comportamentul tau, ai varsta necesara si asta imi place.

Dar as vrea sa fii mult mai activ !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By WhisKIE
      Prenumele tau:Matei Alin Madalin
      Cu ce nick-uri joci pe server:WhisKie
      Primele 7 cifre din CNP:Eh.....aici e singura problema din pacate nu am varsta de 14 ani....am 13 stiu ca varsta minima este de 14 ani dar din pacate... nu am 14 am 13, acum nu e asa mare diferenta, e diferenta de 1 an...acum cred ca conteaza cat esti de matur..nu am mai pus CNP dar daca este nevoie si nu ma credeti ca am 13 ani, o sa revin cu un edit..Dar am zis, am 13 ani recunosc dar cred ca mai mult conteaza cat esti de matur, nu ce varsta ai....Bineinteles ca conteaza si varsta, dar in cazul de fata cred ca conteaza ambele, Maturitatea+Varsta(Cei mai vechi, o sa isi aduca aminte de mine, am mai fost aici STAFF acum mult timp)
      Motivele pentru care credeti ca v-ati califica pentru functia de helper:Maturitatea, experienta si devotamentul...si cel mai important Munca in Echipa, exprimarea fata de playeri.
      Ai citit regulamentele? :Buna Intrebare
      Câte ore jucate aveti pe sectiunea respectiva?:Pai....am 15h in ultimele 2 zile, nu mai stiu exact cat, dar in jur de 15h in ultimele 2 zile.
      Daca veti fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteti activa pe server?: Pranz-Seara, Deoarece dupa ora 14:00 vin de la scoala...dar in vacanta...Dimineata-Pranz-Seara
      ID+NUME DISCORD:  Addicted2 | WhisKie#5264
    • By DanielDani10
      Nume: DanielDani10 
      Propunere: Am mai multe.
      I. Aceasta propunere nu va fi doar pentru 'Skyblock', ci pentru toate sectiunile care detin un shop ca acesta: https://imgur.com/a/wCVBC
      Am facut o lista cu iteme care se pot adauga, care nu sunt in shop si nici nu se pot crafta cu itemele din shop-ul actual. Scrie 'Curand iteme noi', insa nu am vazut ca s-a adaugat ceva nou.
      Lista de iteme: [de la 1.8]
      Block-uri:
      - Podzol
      - Gold, Iron, Coal, Diamond, Emerald, Nether Quartz Ore
      - Cobweb
      - Wool
      - Cracked Stone Brick
      - Brown Mushroom Block
      - Red Mushroom Block
      - Mycelium
      - Beacon 
      - Prismarine Brick, Dark Prismarine [stiu ca sunt iteme in shop si poti crafta aceste block-uri, insa nu strica daca le-ati adauga la block-uri]
      Miscellanous (diverse):
      - Fern
      - Toate tipurile de flori (daca vreti); dandelion, poppy, blue orchid, allium, azure bluet, red, orange, white, pink tulip, oxeye daisy, peony, rose bush, 
      - Vines
      - Lily Pad
      - Tripwire Hook
      - Milk
      - Snowball
      - Fermented Spider Eye
      - Bottle o'Enchanting
      - Item Frame
      - Skeleton, Zombie, Steve, Creeper Skul
      - Nether Star [ori asta, ori beacon-ul]
      - Armor stand
      - Banner
      - Ender chest
      - Ghast Tear.
      Stiu, unele iteme se pot crafta cu alte iteme din shop-ul prezent, dar nu ar strica daca ar fi si ele acolo.
      Voi alegeti ce iteme adaugati in shop si pretul lor.
      II. Sa se adauge un 'SpecialShop', sau '/shop 2', in care poti cumpara spawnere si spawn egg-uri. In 'special shop' puteti adauga sa cumperi accesul la anumite comenzi, cum ar fi '/hat' , '/repair' , '/heal', '/invsee' [dar sa nu poti lua iteme din inventarul playerului, doar sa vezi ce iteme are] si alte comenzi care nu pot afecta rau server-ul si care pot sa fie la indemana oricarui jucator. Evident sa coste foarte mult in bani, sau sa poti cumpara accesul la comenzi, spawnere si spawn egg-uri cu anumite monede speciale din joc. Monedele poti fi gold-ul cu numele 'Monede Add2' sau 'Bani Add2', iar aceste monede sa le poti converti la villager si sa cumperi cele de mai sus. Sau niste monede care poti fi in contul tau, separat de banii normali.
      III. Sa se repare '/warp enchant' ; https://imgur.com/a/dyefG , https://imgur.com/a/EflUn
      IV. Cu '/warp nether' nu stiu ce este : https://imgur.com/a/U9iPK
      V. Sa se adauge '/warp parkour'.Unde te duci si faci un parkour, apoi cand termini sa iti dea niste iteme ; minereuri; bancnote pe care le poti activa dand click stanga si sa-ti bage ceva in cont;sau monede add[in caz ca o sa adaugati] ;  sau orice va ganditi voi sa ne dea. Puteti face mai multe '/warp parkour'  cu diferite dificultati.Apoi dupa ce faci pk sa il poti reface peste ceva timp. Cum este la 'assassins' cand deschizi chest-urile si-ti da iteme automat in inv. [Nush daca este o idee buna, insa la asta m-am gandit eu] ;/
      VI. Stiu ca exista /is challenge, dar ati putea adauga misiuni. Fiecarui jucator sa i se dea o carticica in care scrie diferite misiuni: 1.Construieste un generator de piatra. 2.Construieste o ferma de cactusi. 3.Construieste o ferma de melon. etc. [Aici va ganditi si voi]
      Sub-server: Skyblock
      Poze: Am pus mai sus.  
      Cu ce consideri ca ajuta aceste propuneri?: I. Pai acolo scrie ca o sa se aduge iteme noi. Ar fi mult mai interesant cu un shop mai mare. II. Daca tot ai multi bani si n-ai ce face cu ei, asta ar fi o solutie sa cumperi monede add2, dupa care sa-ti cumperi acces la comenzi , spawnere, si egg-uri. III, IV. Enchant-ul nu exista si cu nether-ul nu stiu cum merge treaba. V. Ar avantaja jucatorii incepatori. VI. De ce nu? =] Ar fi interesant. Chestia asta nu am mai vazut-o pe nici un server. M-am inspirat de la Sky Factory.
      Ceva de adaugat: Stiu ca sunt mai multe propuneri, insa pentru mine sunt interesante. Si as aprecia daca s-ar adauga ceva ce eu am propus. Am stat mult sa fac topic-ul acesta. 

• By EriKocane
      pls unban va rog ma jucam linistit pe skblok si n am facut nimic,nu am hack.Cel care mi a dat ban este ManuFermecatu21.Multumesc.....numele meu pe mc EriKocane.
    • By xXRobby98
      nume:Robert (In joc am numele :xXRobby98) varsta:14 ani. experienta:Joc minecraft de 4 ani si am experienta pe forumuri de 1an. Cu ce anume puteti ajuta comunitatea: Eu m-am gandit gandit ca as putea ajuta comunitatea prin administrarea chatului sectiunii de skyblock al serverului. Am cei 7 ani de acasa si sunt un baiat silitor caruia ii place sa ajuta lumea. Cam asta am scris despre mine, sper sa ma acceptati.O zi buna!